Bubenický workshop 2013

~na vlně afro-kubánských rytmů~pro milovníky rumby, dramců a svižných tanců~

Máme tu čest přivítat v Dajáně dalšího zajímavého zahraničního hosta, který k nám zavítal ze vzdáleného Mexico City, indiánského šamana, muzikanta a lektora hudby Miguela Alvarada.

Akce proběhne v rámci semináře ,,Léčivé tóny“, ale máte možnost přihlásit se pouze na BUBENICKOU část programu. Djembe si můžete donést svoje nebo si ho za poplatek můžete zapůjčit v Dajáně za 150 Kč. Půjčení je nutné objednat do 4.7.

Workshop je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Není potřeba předešlých zkušeností, stačí nadšení pro muziku!

Průběh workshopu

V úvodu nás Miguel provede stručnou teorii bubnování, předvede tradiční techniku afro-kubánského stylu rumba a základních úderů hry na djembe. V druhé části bude následovat praktický trénink. Postupně se budeme připravovat na společné hrání, které bude završením našeho snažení.

Doporučená cena: 
400 Kč
Lektoři: 

Miguel Alvarado

Ve svém rodném Mexiku vystudoval Miguel hru na perkuse . Má bohaté zkušenosti nejen s muzikou Středního východu, ale i africkými a afro-kubánskými hudebními a tanečními styly.

Kromě Ameriky působí poslední 4 roky také v Evropě (např. Itálie, Německo, Česká republika, Norsko...), kde se snaží přiblížit svým posluchačům tradiční muziku indiánských ceremonií. 

Kalendář akcí

20. 09 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...

Přátelé