Přednáška Igora Chauna a další zajímavé letní akce

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na několik samostatných akcí, které jsou určeny pro širokou veřejnost a proběhnou v pátek a v sobotu, v rámci čtyřdenního prožitkového semináře „NALEZENÍ štěstí, klidu, harmonIe a zdraví POMOCÍ ZVUKŮ A JEJICH VIBRACÍ“ v příjemném prostředí penzionu Zelený mlýn ve Všetatech u Mělníka:

Pátek - 10. srpna 2012

Rytmus a hlas (14 - 18 hod.)

prožitkový seminář - bubnování, alikvotní a hrdelní zpěv, mantry, brumle, didgeridoo

Tento odpolední blok povedou skvělí a zkušení hudebníci a členové skupiny Létající koberec.

Ivo Charitonov nás seznámí s technikami alikvotního a hrdelního zpěvu a hrou na brumle a didgeridoo. Jakub Žalud je specialista na rytmus, bubny, bubínky a jiné bicí nástroje.

Pokud máte vlastní djembe, tak si ho dovezte, chcete-li ho na seminář zapůjčit (za 150 Kč), musíte si ho do 6.8. objednat na tel.: 608 820 930 nebo  dancada@email.cz .

Cena semináře: 300Kč            událost na facebooku

LÉTAJÍCÍ KOBEREC (19 – 21 hod.)

koncert - extatické rytmy - multilevel space - energetická masáž - drums - overtones - DJ

Létající koberec

Ponořte se do oceánu rytmů na koncertě této kultovní skupiny (www.letajicikoberec.cz).

Petr Piňos - buben Anchor , shakers

Michal Haman - bubny , shakers

Jakub Žalud - djembe, dundun, kenken, zpěv

Ivo Charitonov - brumle, alikvótní zpěv

Vstupné: 100 Kč.   událost na facebooku

Sobota - 11. srpna 2012

LÉČENÍ ZVUKEM (9 – 12 hod.)

prožitkový seminář - harmonizace těla a duše, zbavování se stresu a napětí, léčení nemocí a problémů na fyzické i psychické úrovni pomocí zvuků a jejich vibrací)

Ukážeme si, jak využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů, poznáme léčebné, harmonizační a relaxační účinky hudby, zpěvu, specifických zvuků a nástrojů (rezonanční lehátko, deštný sloup, sférická píšťala, didgeridoo, tibetské mísy, šamanské bubny atd.), které jsou známy už tisíce let.

Petr Piňos – hudebník a léčitel

Dan a Jana Čadovi – maséři a muzikoterapeuté

Cena semináře: 300 Kč.            událost na facebooku

 

HUDEBNÍ KONSTELACE (14-18 hod.)

prožitkový seminář – systemické (rodinné) konstelace s hudbou

Metoda rodinných konstelací spojená s postupy klasické muzikoterapie. Jde v nich o sebevyjádření, o dialogy zástupců na hudební nástroje, pohybem těla, zpěvní improvizace. Společné konstelační cesty za poznáním toho, co skryto skutečně vytváří příběhy našich životů, za poznáním vesmírné sítě, lásky a života. Témata: rodinná, vztahová, pracovní, zdravotní, finanční atd. Vede Zdeněk Šimanovský, člen Čs. asociace systemických konstelací a supervizor CZMTA - www.simanovsky.wbs.cz.

Cena semináře: 300 Kč.                                 událost na facebooku

IGOR CHAUN a jeho filmy (19-22 hod.)

přednáška a beseda s Igorem Chaunem a promítání jeho filmů

Igor Chaun natočil více než 60 dokumentárních a hraných filmů, které budí pozornost nevšední atmosférou, silou dramatického sdělení a zvláštním porozuměním pro lidské slabosti. Od 90. let se věnuje buddhismu a východním filozofiím. Při první cestě do brazilské Amazonie se seznámil s křesťanskou pralesní církví Santo Daime, což jej inspirovalo na další duchovní cestě. O své poznání se dělí pomocí dokumentů, besed i osobních setkání (www.goscha.cz).

Vstupné: 100 Kč.                              událost na facebooku

 

Na semináře je potřeba se přihlásit na tel.: 608 820 930 či mailem dancada@email.cz, koncert Létajícího koberce a promítání filmů Igora Chauna je bez přihlášek.

Pokud byste měli zájem o ubytování či stravu v penzionu Zelený mlýn, informujte se u Terezy Hofbauerové na tel.: 777 078 716 nebo info@zelenymlyn.cz.

Informace o celém semináři najdete na www.dajanapraha.cz.

Na shledanou se těší průvodci seminářem Petr Piňos a Dan a Jana Čadovi.

Píše se o: 

Petr Piňos

Hudební skladatel a léčitel Petr Piňos (*1959) se zařadil mezi přední české skladatele a interprety relaxační hudby již svou první nahrávkou v roce 1990. Několik titulů, které od té doby vydal ve spolupráci s vydavatelstvím Prána, (Doteky, Meditace s hudbou, Poselství harmonie, Zrcadlení, Tóny čaje, Anděl, Energie světla) se těší velké oblibě u širokého okruhu posluchačů nejrůznějších hudebních stylů.

Igor Chaun

Igor Chaun (* 22. srpna 1963) je český filmový scenárista, režisér a prozaik, představitel současné české filmové tvorby.

Během sametové revoluce patřil mezi studentské vůdce, 21. listopadu 1989 se stal členem Koordinačního stávkového výboru studentů za FAMU.

Kalendář akcí

10. 06 | Sobota | 09:00
Přátelé, kamarádi, příznivci, zveme Vás do Roztěže na PRAHUDO (pracovně-hudební dovolená) PRAHUDO je už pro většinu z Vás známý pojem. Přes den...
12. 06 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...
12. 06 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...
20. 06 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné Hory Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše...
26. 06 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...

Přátelé