Pjér la Šé´z o životě bez návodu a podzimní program v Dajáně

Milí přátelé, 
prázdniny se pomalu chýlí ke konci, všichni se postupně vracíme z dovolených, kempů, chat a chalup a zase nám začne běžný pracovní režim. Zní to divně, že? Najedeme do svých vyjetých kolejí a vše bude jak dřív. A nebo ne??? Vypadá to, že už nic nebude jako dřív. Všechno se mění, ani to nestačíme vnímat. Něco je nenápadné a pozvolné, něco graduje do nečekaných extrémů. Vždycky jsme si přáli hodně sluníčka, tak teď ho máme tolik, že nevíme, co s ním. Až nás to spaluje! V úmorných vedrech prosíme o vodu a asi se ani nebudeme divit, když přijde v takové míře, která nám nebude příjemná. Inu, chceme všeho hodně, tak to máme...

Další přednáška Pjéra la Šé´ze se možná dotkne i tohoto tématu, protože bude o životě bez návodu. S tím, jak se všechno mění, je potřeba změnit i přístup k životu samému. Už nejde žít podle starých šablon a vzorců, protože ty zkrátka nefungují. Než se ale začneme ptát JAK něco dělat, měli bychom se zeptat PROČ to děláme. Zapátrat po smyslu a základní motivaci. Společně s Pjérem se budeme ptát 18.10., tentokrát v kultovním "sklepáckém" Divadle Dobeška. Vstupenky si objednávejte včas, opět mizí velmi rychle :-) 

V září se můžete těšit na oblíbené zpívání manter, hudební meditace, individuální zvukové lázně a masáže a další hudební příjemnosti. Věnujte pozornost termínům, u některých došlo ke změně: 

9.9. Kvantová meditace s Pavlem Vondráškem (Top hotel Chodov)
13.9. Zpívání manter v Dajáně (nebo na Vítkově) - Dan a Jana Čadovi
19.9. Didgeridoo a gongy v Dajáně - Ondra Smeykal - plný
20.9. Tibetské mísy – miniworkshop a koncert - Dan a Jana Čadovi
22.-23.9. Podzimní festival Evolution (Holešovické výstaviště)
26.9. Hudební meditace v Dajáně - Dan a Jana Čadovi
27.9. Setkání Lehuďáků v Dajáně - Dan a Jana Čadovi
11.10. Šamanské bubny – miniworkshop a společné bubnování - Dan a Jana Čadovi
17.10. Hudební meditace v Dajáně - Dan a Jana Čadovi
18.10. Přednáška Pjéra la Šé´ze (Divadlo Dobeška)
20.-21.10. Workshop LÉČIVÉ TÓNY - Dan a Jana Čadovi (Hobby centrum)

24.10. Zpívání manter v Dajáně - Dan a Jana Čadovi
25.10. Didgeridoo a gongy v Dajáně - Ondra Smeykal
27.10. Rodinné (a jiné) konstelace – Aleš Michálek

Chystáme také víkendový seminář tibetských mís, didgeridoo a šamanských bubnů, ZIMNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU a další akce, tak sledujte naše webové stránky, ať máte přehled :-)

Z akcí našich přátel si Vás dovolujeme upozornit na pokračující Výpravu Ondřeje Smeykala, která právě putuje po vlastech českých a moravských. Kromě Ondry a jeho didgeridoo uslyšíte i obří gongy (B Love), navažské flétny (Andrew Begay) a domorodý australský zpěv (Rachel Shields). Můžete si vybrat ze šestnáct míst, která během své pouti rozezní a rozvibrují. 

Další zajímavou akcí je taneční dovolená s Maoken na Korfu. Tohoto slovenského multiinstrumentalistu a hudebného mága jistě znáte. Teď si s ním můžete užít i několik dní na kouzelném řeckém ostrově a společně tančit, zpívat, meditovat a radovat se :-) 

Na závěr léta ještě připomínáme, že si v Dajáně můžete pořídit různé meditační a muzikoterapeutické nástroje, včetně kouzelných DEŠŤOVÝCH SLOUPŮ. Nejenže Vás příjemně "zchladí", ale jejich autentický zvuk jemného deště, horské bystřiny či amazonského vodopádu Vás krásně zharmonizuje a vyladí. Speciální letní nabídka se týká posledních pár kousků smrkových "suchých" deštíků, které prší tři a půl minuty a stojí 3.500 Kč. Na webu najdete i další varianty a podrobnější popis. V případě zájmu volejte na tel. 608 820 930.

Přátelé milí, děkujeme Vám za přízeň, užívejte si léta a mějte se krásně. 
Těšíme se na brzkou shledanou :-)

Ze srdce zdraví Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

22. 08 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
26. 08 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
12. 09 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
16. 09 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
18. 09 | Pátek | 10:00
Ve dnech 18. - 20. 9. 2020 nás můžete potkat na festivalu Evolution. ...popis připravujeme...  Těšíme se na vás ;o)  

Přátelé