Novoroční setkání s Pjérem a workshop Léčivé tóny

Milí přátelé, vítáme Vás v novém roce a děkujeme za Vaši přízeň, podporu a neutuchající zájem. Moc si toho vážíme a těší nás, že Vás to baví stejně jako nás. A že s námi sdílíte naši práci, která je pro nás zároveň velikou radostí a zábavou. Díky Vám objevujeme další nástroje, zpíváme nové mantry, noříme se hlouběji do léčivých tónů a nalézáme skrytá tajemství těchto zvuků a vibrací. Je to čirá radost a nekončící dobrodružství a my jsme moc rádi, že jste u toho s námi. 

Dajána se loni přestěhovala na nové místo a my se zde cítíme, jako bychom tu byli už několik let. Těší nás, že to tak cítíte i Vy. Ze suterénu v Nuslích, přes přízemí na Pankráci jsme se teď ocitli v podkroví na Žižkově. Uvidíme, kam nás naše cesta povede dál. Kdo jste ještě u nás v novém nebyl, můžete se nechat inspirovat článkem Pavla Ovsíka v Pravém domácím časopise.

Vypadá to, že nejnovější přednáška PJÉRA LA ŠÉ´ZE bude opět vyprodaná. Téma archetypální numerologie "JEDNOTA, DUALITA, TRIGON..." vyvolalo veliký zájem. Vstupenky za zvýhodněnou cenu si ale ještě můžete koupit v předprodeji. Těšíme se na shledanou 10.1. v 19 hod. v Salesiánské divadle v Praze Kobylisích.

Zážitky z výše uvedeného článku si můžete sami dopřát na prožitkovém semináři LÉČIVÉ TÓNY, který bude již příští víkend, tj. 12. - 13. ledna 2019 ve studiu K3 v Praze. Máme poslední tři volná místa a novinkou je možnost noclehu přímo ve studiu! Kdo se chcete na začátku nového roku přeladit na veselejší frekvenci, máte šanci. Můžete rozpustit napětí a stres a užít si hravosti, radosti, klidu a pohody. Naučíte se hrát na různé zajímavé a léčivé nástroje, budete meditovat, relaxovat, zpívat a odpočívat. Více na webu, ve fotogalerii  a v referencích

Tradiční ZIMNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ letos proběhne 17.-20.1.2019 nově v tantra centru Černívsko. Původní kapacita byla velmi rychle naplněna, ale protože jsme museli na poslední chvíli změnit místo konání, přibylo několik volných míst. Taktéž ubytování se změnilo z matrací na sále na útulné pokojíky. Takže jestli se na někoho z absolventů původně nedostalo, můžete se ještě přidat. Budeme zpívat mantry a alikvótní tóny, meditovat s gongy a dešťovými sloupy, bubnovat, relaxovat, jamovat, odpočívat, radovat se...  :-)

Kromě zpívání manter a hudebních meditací stojí v lednu určitě za pozornost RODINNÉ KONSTELACE, které 26.1. povede v Dajáně opět Aleš Michálek. Děje se tak jednou za čas, tak nepropásněte tuto příležitost.

V neděli 27.1. Vás zveme do Modré školy v Dejvicích na KVANTOVOU HUDEBNÍ MEDITACI s Pavlem Vondráškem. Ojedinělé spojení muzikoterapie, kvantového léčení a řízené meditace naživo. 

Další akce najdete zde nebo na www.dajanapraha.cz 
9.1. Didgeridoo a gongy Ondřeje Smeykala
10.1. JEDNOTA, DUALITA, TRIGON… přednáška Pjéra la Šé´ze 
11.1. Hudební meditace ve studiu K3 - Dan a Jana Čadovi
12.-13.1. LÉČIVÉ TÓNY - workshop - Dan a Jana Čadovi (K3)
17.1. Zimní hudební dovolená (pro absolventy seminářů v Dajáně)
23.1. Novoroční zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
26.1. RODINNÉ (a jiné) KONSTELACE v Dajáně - Aleš Michálek
27.1. Kvantová meditace s Pavlem Vondráškem (Modrá škola - Dejvice)

6.3. opět navštíví Prahu fenomenální kytarista ESTAS TONNE. Jeho hudba je odrazem mnoha různých přístupů a stylů. Je spojením klasické hudební formy, techniky flamenka, cikánských kořenů, latiny i elektronické hudby. S chutí doporučujeme a těšíme se na výjimečný zážitek.  

Přátelé, ať je ten nový rok dobrý, klidný, zdravý, šťastný a plný lásky a radosti. Radujme se, veselme se, v tomto novém roce...

S láskou Dan, Jana a Věrka

zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3

www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

22. 08 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
26. 08 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
12. 09 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
16. 09 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
18. 09 | Pátek | 10:00
Ve dnech 18. - 20. 9. 2020 nás můžete potkat na festivalu Evolution. ...popis připravujeme...  Těšíme se na vás ;o)  

Přátelé