akční akce 3+1

Milí přátelé, 
 
vyhlašujeme “akční akci 3+1” 

na FESTIVAL ZMĚNA PARADIGMATU  

Ke 3 vstupenkám dostanete 1 vstupenku zdarma ;-)
 
Akce platí do vyprodání kapacity kina. Termín festivalu je 25.6.2022 a začínáme v 10 hod. přednáškou Pjéra la Šé´ze.

Vstupenky v akci 3+1 jsou v předprodeji zde

Rychlý on-line nákup jednotlivých vstupenek přes GO-OUT zde

O přednášky, besedy, koncerty a promítání se postarají prof. Jan Rak, MUDr. Jan Vojáček, Pjér la Šé´z, Simona Babčáková, Viliam Poltikovič a další hosté. Nově se můžete těšit na zpěváka Patrika Kee a herce Jana Slováka. 

Celý den bude podáváno čerstvé a kvalitní HODNĚ DOBRÉ JÍDLO a u vstupu do sálu dostanete ORIGINÁLNÍ HUDEBNÍ DÁREK :-)

Nejbližší akcí v nových zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory bude 
18.-19.6. VÍKENDOVÉ PRAHUDO - Pracovně-hudební dovolená, kde budeme čistit les, chystat dřevo a dělat nové ohniště a lavice… a večer hrát a zpívat. Nocleh a strava je zdarma, práce a zábava taktéž :-)
20.6. HUDEBNĚ-MEDITAČNÍ VEČER od 19 hod. - Meditace s gongy, tibetskými mísami, handpany, bubny, rezonančním lehátkem a dalšími léčivými nástroji a vstupné je 250 Kč.

Na obě akce se mohou se přihlásit “naši staří známí” i noví zájemci, které zajímá muzikoterapie, meditace, spiritualita, osobní rozvoj a zdravý životní styl.
Přihlášky: info@dajanapraha.cz a tel. 721 295 852 nebo 608 820 930.

V Praze hostujeme v červnu 2x ve studiu K3 na Karlově náměstí: 
13.6. HUDEBNĚ-MEDITAČNÍ VEČER
27.6. ZPÍVÁNÍ MANTER
Obě akce jsou od 18 hod. a vstupné je 350 Kč. Přihlásit se můžete mailem info@dajanapraha.cz nebo sms na tel. 721 295 852 nebo  608 820 930. 
Na tyto dny se také můžete ve studiu K3 objednat na individuální muzikoterapii Jany a Dana Čadových.

Srdečně Vás také zveme na tradiční letní hudební dovolenou, pochopitelně do nových zvukových lázní v Roztěži u Kutné Hory. 

9. - 16. 7. VELEHUDO - Letní hudební dovolená pro pokročilé
Muzikoterapeutické soustředění pro dajánovské “štamgasty”, kteří už mají nějaké zkušenosti z předchozích seminářů v Dajáně a chtějí v tom pokračovat  Kamarádské, hudebně-léčivé setkání, vzájemné sdílení a jamování, opět prodloužené na celý týden!!!  

17. - 21. 8. LEHUDO - Letní hudební dovolená pro začátečníky
Pro úplné nováčky bez jakýchkoli zkušeností s hudbou či muzikoterapií nebo pokud si chcete zopakovat a prohloubit zkušenosti z předchozích workshopů nebo nemáte-li jindy v létě čas :-) Poznáte a naučíte se používat léčivé hudební nástroje, zpívat mantry, meditovat, cvičit orgánovou setavu Makko-ho, radovat ze života a podobné důležité věci pro život. 

Kapacita jednotlivých workshopů je omezená na 16 lidí, přihlášky najdete u každé akce na webu www.dajana.info nebo pošlete písemnou rezervaci na mail info@dajanapraha.cz. Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na shledanou. 
Ať jsou šťastny všechny bytosti.
Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
www.dajana.info

Kalendář akcí

10. 06 | Sobota | 09:00
Přátelé, kamarádi, příznivci, zveme Vás do Roztěže na PRAHUDO (pracovně-hudební dovolená) PRAHUDO je už pro většinu z Vás známý pojem. Přes den...
12. 06 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...
12. 06 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...
20. 06 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné Hory Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše...
26. 06 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...

Přátelé