ZMĚNA PARADIGMATU – videozáznam besedy z 1.5.2021

Milí přátelé, 
1.5.2021 měla proběhnout už několikrát odložená Oslava Desetiletí Dajány  s mnoha účinkujícími na pódiu a několika sty diváky v hledišti (včetně Vás). Protizákonná vládní omezení omezených vládních nám nedovolila toto setkání uspořádat a protože se nenecháme jen tak umlčet nesmyslnými nařízeními, sešli jsme se alespoň s našimi pozvanými hosty a společně debatovali o současné situaci a tématu, které bylo od začátku i hlavním motivem celé Oslavy. Chceme se tak vyjádřit k tomu, co se právě děje a vyslat jasný signál naděje a povzbuzení. Společně si uvědomit, co všechno nám tato doba přináší, proč se to děje a jak se s tím dá naložit.

Přinášíme Vám videozáznam prvomájové besedy s názvem ZMĚNA PARADIGMATU, která se uskutečnila v kavárně Dejvického divadla. Do posledního písmene naplnila symboliku láskyplného prvního máje a nesla se v duchu otevřenosti, porozumění, přátelství, laskavosti, moudrosti, radosti, nadhledu a humoru. Svými názory a zkušenostmi do besedy přispěli Pjér la Šé´z, Michaela Petersen, Jan Rak, Lucie Havlínová, Jan Vojáček, Břetislav Votrubec a Dan Čada.

Hudebně program doprovodili Veronika Diamantová, Veronika Doležalová a Petr Piňos.
Besedu mistrně moderovala herečka Dejvického divadla Simona Babčáková.

Samotná OSLAVA DESETILETÍ DAJÁNY je odložená na neurčito, protože jsme se se všemi účinkujícími shodli, že v tuto chvíli nemá smysl určovat nějaké konkrétní datum, které bychom pravděpodobně stejně zase museli měnit. Vstupenky zůstávají v platnosti (a zbývající jsou k zakoupení zde) a my Vám dáme včas vědět, kdy a kde se Oslava bude konat. Berte tedy tuto besedu zároveň jako ochutnávku programu našeho budoucího společného setkání. Pokud chcete mít informace a novinky z Dajány mezi prvními, napište svůj mail do kolonky v záhlaví našeho webu www.dajanapraha.c

Pokud Vám naše práce dává smysl, můžete nás finančně podpořit formou daru na transparentní účet č. 4478510083/0800 (IBAN CZ50 0800 0000 0044 7851 0083). Díky tomu pro Vás budeme moci dobudovat naše nové meditační a muzikoterapeutické centrum (uprostřed přírody, poblíž Kutné Hory) a pokračovat zde v našich workshopech, přednáškách, terapiích, koncertech a meditacích.

S úctou a radostí Vám děkujeme a těšíme se na další setkávání,
sdílení a vzájemnou inspiraci a podporu.


Dan, Jana, Věrka & hosté naší prvomájové besedy 

zvukové lázně Dajána
www.dajanapraha.cz

 

Kalendář akcí

24. 07 | Sobota | 16:00
Velká letní hudební dovolená se mění na pracovně-hudební soustředění pro dajánovské přátele a kamarády :-) 24.7. - 28.7. 2021, Zvukové lázně Roztěž...

Přátelé