Zimní hudební dovolená 2023

ZIHUDO 2023 (Zimní hudební dovolená) 

aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé

čili Muzikoterapeutické soustředění

 

12. - 15. 1. 2023, Zvukové lázně Dajána - Roztěž

Milí přátelé,
další tradiční lednové ZIHUDO se blíží a tak se těšíme, že se opět sejdeme a společně si to užijeme. Po úspěšných předchozích ročnících si Vás dovolujeme pozvat na další pokračování v tomto nekončícím hudebním a sebepoznávacím dobrodružství. Naše nové zvukové lázně v Roztěži jsou již zaběhlé a máme radost, že se sem mnozí vracíte jako domů... 

Těší nás, že Vás naše semináře a hudebně-meditační akce tak baví a že pro Vás můžeme připravovat další a další zajímavosti v oblasti hraní, zpívání, cvičení a meditací. A zároveň je to vždy všechno nové, protože i doba je nová a jiná a nic starého a osvědčeného už neplatí.

Věříme, že Vám tohle setkání opět přinese spoustu radosti, inspirace a krásných okamžiků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru předchozích akcí, potkat se se starými známými i novými přáteli a rozšířit si znalosti z oblasti muzikoterapie. Těšíme se s Vámi na další společné zážitky.

Podmínkou účasti na ZIHUDO je absolvování některé předchozí hudební dovolené nebo semináře Léčivé tóny. Nezáleží na tom, jestli jste se takové akce zúčastnili před lety a nebo loni. Důležité je, abyste měli základní povědomí o naší práci a celostní muzikoterapii a mohli se tak posunout o kus dále, výše či hlouběji. 

 

Program

Opět se budeme věnovat zpěvu, hraní a meditacím. Užijeme si mantry a jiné posvátné písně, alikvótní zpěv a budeme společně vytvářet vlastní skladby a rytmy. Samozřejmě budeme taky meditovat s hudebními nástroji a budeme na ně i hrát.

Nebudou chybět gongy, deště, indiánské píšťalky, šamanské bubny, tibetské mísy a další nástroje. Vždy pro Vás máme nějaké nové nástroje a moc rádi Vám je představíme. Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...

Po předchozích zkušenostech se těšíme, že zase zažijeme "rodinnou" atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť objevovat něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat. 

Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba. 

Místo konání

ZVUKOVÉ LÁZNĚ DAJÁNA na okraji obce Roztěž, na (polo)samotě u lesa. Ve středu Čech i Evropy. U kapličky Panenky Marie a léčivého pramene. V místě, kde vznikl text české hymny. Pár kilometrů od významného starobylého města Kutné Hory. Kousek od přehrady Vrchlice. Tam, kde je Ráj na Zemi :-)

Nocleh je ve společné ložnici v prvním patře našeho muzikoterapeutického centra. Vemte si prosím spacáky. 

Jedna žhavá novinka: Právě jsme dokončili rekonstrukci útulné dřevěné "CHALOUPKY", která je v těsné blízkosti zvukových lázní. Takže kdo toužíte po ubytování v soukromí, je pro Vás připraveno VIP ubytování pro 2-4 osoby (se čtyřmi přistýlkami), s vlastní kuchyňkou a koupelnou, postelemi, polštáři, peřinami a osuškami. 

Zaváděcí ceny při pobytu v Chaloupce: 

na tři noci a obsazenosti: 2 lidi 810 Kč/os/noc, 3 lidi 720 Kč/os/noc a 4 lidi 630 Kč/os/noc.

Rezervace v poznámce přihlášky nebo telefonicky 721 29 58 52. 

Strava

Strava na našich seminářích se již stala nedílnou součástí programu a tentokrát tu nejlepší vegetariánskou, čerstvou,  lehkou, pestrou, vyváženou, harmonickou stravu nám bude s láskou a veškerou péčí připravovat Eva Khaylová s pomocí Zdeňka Horna (sehrané duo, v kulinářském světě známé jako Gomasho team). Takže se máme se na co těšit :-)

Co s sebou

S sebou budete potřebovat spacák, deku, meditační sedák (pokud Vám nebude stačit místní polštářek), přezůvky, ručník, uzavíratelnou lahev na vodu, karimatku na případné cvičení venku, oblíbený (zvládnutý) hudební nástroj. Zbytek doplníme v upřesňovacím mailu před akcí.

Přihláška

Kapacita semináře je omezená na 16 míst, tak s přihlášením příliš neotálejte :-)

Kontakt pro dotazy a připomínky: info@dajanapraha.cz nebo mobily 721 295 852 a 608 820 930.

Přihláška na Zimní hudební dovolenou 2023

12.-15.1.2023 ROZTĚŽ

ZIHUDO je opět čtyřdenní, takže začínáme ve čtvrtek 12.1. v 18.00 večeří a končíme v neděli 15.1. obědem, přibližně kolem 14 hod.

Cena (za program, ubytování a stravu) je 5900 Kč. 

Nocleh je na matracích ve společné ložnici na půdě našeho centra. Vemte si prosím spacáky. 

Jedna žhavá novinka: Právě jsme dokončili rekonstrukci útulné dřevěné "CHALOUPKY", která je v těsné blízkosti zvukových lázní. Takže kdo toužíte po ubytování v soukromí, je pro Vás připraveno VIP ubytování pro 2-4 osoby (se čtyřmi přistýlkami), s vlastní kuchyňkou a koupelnou, postelemi, polštáři, peřinami a osuškami. 

Zaváděcí ceny při pobytu v Chaloupce: 

na tři noci a obsazenosti: 2 lidi 810 Kč/os/noc, 3 lidi 720 Kč/os/noc a 4 lidi 630 Kč/os/noc.

Rezervace v poznámce přihlášky nebo telefonicky 721 29 58 52. 

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu. Podrobnější informace dostanete mailem před akcí.

Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Roztěž 26, 284 01 Vidice. Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, pište do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je hned u centra.

Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na viděnou  :-)

S láskou Dan a Jana

Video: Hudební dovolená

Doporučená cena: 
5900 Kč
Reference: 

DĚKUJI!!! Jana

Milý Dane, milá Jani, tisíceré díky za úžasný seminář Léčivé tóny! Jsem šťastná, že jsem vás potkala a mohla s vámi strávit 3 dny plné relaxace a léčivých tónů! Hodnota vašeho daru se nedá vyčíslit! Přišla jsem vyčerpaná, bez energie s bolavými hlasivkami, nemohla jsem mluvit. Po 3 dnech vašeho opečovávání, lásky a moudrosti se mi nechtělo odejít. Vyšla jsem do života se zdravými hlasivkami, plná energie a odhodlání žít svůj život, vrátit se k hudbě a pečovat o své tělo i duši. 

V úctě a s láskou Jarka

Milá Jano, milý Dane, děkuji za možnost pobytu v Zeleném mlýně na Vašem semináři. Do dnešního dne jsem plná všeho, co jsem tam prožila, zažila, čerpám.z toho energii a zpřízněným duším vyprávím o bubnech, "australské rouře", deštném sloupu ... a samozřejmě o LEHÁTKU. Nesmím zapomenout ani na cvičení Makko-ho, kterému se každé ráno oddávám. Je to balzám na duši, celý den má tak dobrý začátek. Mějte se moc fajn.

Dáša Volná

Ahoj Jano a Dane! Konečně se ozývám se svým ohlasem na Váš seminář Léčivé tóny, který však s odstupem času nebude již tak vyčerpávající. Ovšem celý seminář byl pro mne velkým darem. Nic jsem neočekávala, předem nezjišťovala s tím, že se nechám překvapit a to se Vám moc povedlo. Jak se skladbou celého semináře, tak s jeho hosty - Vlastou Markem i Migelem, kterého mám jako svého syna. Po semináři Léčivé tóny mi ještě 3 dny rezonovaly všechny buňky v těle rozezvučené zvuky všemožných hudebních nástrojů, které vlastníte. Největším zážitkem a současně vnitřím prožitkem pro mne však byla závěrečná meditace, ve které jsem se zaposlouchala velmi intenzivně do všech zvuků a jejich vnímání mě uvedlo do hluboké meditace, během které mi prošly vědomím celé dějiny lidstva. Vlastně to začalo vznikem světa. Teď s odstupem času již nedovedu vyprávět celý příběh, ale každý nový zvuk mi navodil další obraz - např. hlas zvonků příchod křesťanství atd. a tak mě postupně Vaše hraní  a zvuky jednotlivých nástrojů vedly od vzniku života na Zemi celými dějinami až do současnosti, kdy jsem se nakonec spojila sama se sebou a následně s celým Vesmírem..... Prostě slovy nevyjádřitelný silný prožitek. Proto mi ještě pár dní vibrovaly všechny bunky v těle. Kudy chodím, doporučuji zažít atmosféru ve Vašem centru s prožitky, které nabízíte. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji za tu zkušenost. Mějte se moc hezky. Prostě jak nejlépe dovedete a ať se daří!!!  

Moc děkuji Veronika

Ahoj Dane a Jani. Seminář Léčivé tóny se mi moc líbil. Byl plný zvuků, které naše těla i duše potřebují slyšet a zejména meditace jsem hltala plnými doušky. Největší zážitek byl pro mě ležet na rezonančním lehátku a nechat příjemně provibrovat celé tělo. Po absolvování víkendu jsem měla pocit, jakoby mi všechny ty zvuky učesaly energie v těle a celou mě zharmonizovaly. Po týdnu v práci už bohužel velká část této energie vyprchala, ale je to alespoň důvod zase někdy k Vám zavítat! :-).

S láskou, Mája

Milý Dane a Jani, chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný seminář léčivých tónů, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Velký dík také za zpívání manter. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.

Kalendář akcí

06. 02 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
10. 02 | Pátek | 18:00
Víkendový prožitkový seminář s praktickou výukou Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů....
14. 02 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné hory Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické, duchovní, obřadní...
20. 02 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...
28. 02 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné Hory Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše...

Přátelé