Zimní hudební dovolená 2022

ZIHUDO 2022 (Zimní hudební dovolená) 

aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé

čili Muzikoterapeutické soustředění

 

13. - 16. 1. 2022, Zvukové lázně Dajána - Roztěž

Milí přátelé,
další ZIHUDO se blíží. Přestože je doba nejistá, věříme, že se již tradičně v lednu sejdeme a společně si to užijeme. Po veleúspěšném loňském ročníku si Vás dovolujeme pozvat na další pokračování v tomto nekončícím hudebním a sebepoznávacím dobrodružství, tentokrát premiérově do našich nových zvukových lázní v Roztěži. Je to první akce, která se tu bude oficiálně konat, tak jsme zvědaví a natěšení, jak se Vám u nás bude líbit. Máme za sebou dva a půl roku tvrdé práce a mnozí jste se na tom podíleli s námi. Teď konečně přichází to, proč jsme to všechno dělali. Tak hurá do toho... 

Máme velikou radost, že Vás naše semináře a hudební dovolené tak baví a že pro Vás můžeme připravovat další a další zajímavosti v oblasti hraní, zpívání, cvičení a meditací. A zároveň to bude všechno úplně nové, protože i doba je nová a jiná a nic starého a osvědčeného už neplatí.

Věříme, že Vám tohle setkání opět přinese spoustu radosti, inspirace a krásných okamžiků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru předchozích akcí, potkat se se starými známými i novými přáteli a rozšířit si znalosti z oblasti muzikoterapie. Těšíme se s Vámi na další společné zážitky.

Podmínkou účasti na ZIHUDO je absolvování některé předchozí Letní nebo Zimní hudební dovolené. Nezáleží na tom, jestli jste se takové akce zúčastnili před lety a nebo loni. Důležité je, abyste měli základní povědomí o naší práci a celostní muzikoterapii a mohli se tak posunout o kus dále, výše či hlouběji. 

Kdo byste se chtěl potkat ještě před ZIHUDEM, tak 13.12.2021 od 18 do 21 hod. bude ve studiu K3 ZPÍVÁNÍ MANTER. Rezervace míst pište či volejte Janě na mobil 721 295 852.

 

Program

Opět se budeme věnovat zpěvu, hraní a meditacím. Užijeme si mantry a jiné posvátné písně, alikvótní zpěv a budeme společně vytvářet vlastní skladby a rytmy. Samozřejmě budeme taky meditovat s hudebními nástroji a budeme na ně i hrát.

Nebudou chybět deště, gongy, indiánské píšťalky, šamanské bubny a další nástroje. Máme pro Vás opět i nějaké nové nástroje a moc rádi Vám je představíme. Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...

Po předchozích zkušenostech se těšíme, že zase zažijeme "rodinnou" atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť objevovat něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat. 

Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba. Je to přesně uprostřed, mezi letními hudebními dovolenými, takže skvělá příležitost si připomenout krásné a hluboké zážitky z léta a naladit se na ty správné vibrace :-)

Místo konání

Zbrusu nové ZVUKOVÉ LÁZNĚ na okraji obce Roztěž. Na (polo)samotě u lesa. Ve středu republiky i Evropy. U kapličky Panenky Marie a léčivého pramene. V místě, kde vznikl text české hymny. Pár kilometrů od významného starobylého města Kutné Hory. Kousek od přehrady Vrchlice. Tam, kde je Ráj na Zemi :-)

Strava

Skvělou vegetariánskou stravu nám bude s láskou a veškerou péčí připravovat zkušený kuchař Petr Matoušek. Po vysoko nastavené laťce od Rawstlinky nebude mít jednoduchou pozici, ale  už jsme si ho prověřili a máme k němu plnou důvěru. Máme se na co těšit :-)

Co s sebou

S sebou budete potřebovat spacák, deku, meditační či jiný polštářek, přezůvky, ručník, oblíbený (zvládnutý) hudební nástroj. Zbytek doplníme v upřesňovacím mailu před akcí.

Přihláška

Kapacita semináře je omezená na 18 míst, tak s přihlášením příliš neotálejte :-)

Kontakt pro dotazy a připomínky: info@dajanapraha.cz nebo mobily 721 295 852 a 608 820 930.

Přihláška na Zimní hudební dovolenou 2022

13.-16.1.2022 ROZTĚŽ

ZIHUDO je opět čtyřdenní, takže začínáme ve čtvrtek 13.1. v 18.00 večeří a končíme v neděli 16.1. obědem, přibližně kolem 14 hod.

Cena (za program, ubytování a stravu) je stejná jako loni, resp. o 500 Kč nižší: 5 400 Kč.

Nocleh je ve společné ložnici na půdě našeho nového centra. Vemte si prosím spacáky. 

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu. Podrobnější informace dostanete mailem před akcí.

Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Roztěž 26, 284 01 Vidice. Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, pište do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je hned u centra.

Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na viděnou  :-)

S láskou Dan a Jana

Video: Hudební dovolená

Doporučená cena: 
5400 Kč
Reference: 

DĚKUJI!!! Jana

Milý Dane, milá Jani, tisíceré díky za úžasný seminář Léčivé tóny! Jsem šťastná, že jsem vás potkala a mohla s vámi strávit 3 dny plné relaxace a léčivých tónů! Hodnota vašeho daru se nedá vyčíslit! Přišla jsem vyčerpaná, bez energie s bolavými hlasivkami, nemohla jsem mluvit. Po 3 dnech vašeho opečovávání, lásky a moudrosti se mi nechtělo odejít. Vyšla jsem do života se zdravými hlasivkami, plná energie a odhodlání žít svůj život, vrátit se k hudbě a pečovat o své tělo i duši. 

V úctě a s láskou Jarka

Milá Jano, milý Dane, děkuji za možnost pobytu v Zeleném mlýně na Vašem semináři. Do dnešního dne jsem plná všeho, co jsem tam prožila, zažila, čerpám.z toho energii a zpřízněným duším vyprávím o bubnech, "australské rouře", deštném sloupu ... a samozřejmě o LEHÁTKU. Nesmím zapomenout ani na cvičení Makko-ho, kterému se každé ráno oddávám. Je to balzám na duši, celý den má tak dobrý začátek. Mějte se moc fajn.

Dáša Volná

Ahoj Jano a Dane! Konečně se ozývám se svým ohlasem na Váš seminář Léčivé tóny, který však s odstupem času nebude již tak vyčerpávající. Ovšem celý seminář byl pro mne velkým darem. Nic jsem neočekávala, předem nezjišťovala s tím, že se nechám překvapit a to se Vám moc povedlo. Jak se skladbou celého semináře, tak s jeho hosty - Vlastou Markem i Migelem, kterého mám jako svého syna. Po semináři Léčivé tóny mi ještě 3 dny rezonovaly všechny buňky v těle rozezvučené zvuky všemožných hudebních nástrojů, které vlastníte. Největším zážitkem a současně vnitřím prožitkem pro mne však byla závěrečná meditace, ve které jsem se zaposlouchala velmi intenzivně do všech zvuků a jejich vnímání mě uvedlo do hluboké meditace, během které mi prošly vědomím celé dějiny lidstva. Vlastně to začalo vznikem světa. Teď s odstupem času již nedovedu vyprávět celý příběh, ale každý nový zvuk mi navodil další obraz - např. hlas zvonků příchod křesťanství atd. a tak mě postupně Vaše hraní  a zvuky jednotlivých nástrojů vedly od vzniku života na Zemi celými dějinami až do současnosti, kdy jsem se nakonec spojila sama se sebou a následně s celým Vesmírem..... Prostě slovy nevyjádřitelný silný prožitek. Proto mi ještě pár dní vibrovaly všechny bunky v těle. Kudy chodím, doporučuji zažít atmosféru ve Vašem centru s prožitky, které nabízíte. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji za tu zkušenost. Mějte se moc hezky. Prostě jak nejlépe dovedete a ať se daří!!!  

Moc děkuji Veronika

Ahoj Dane a Jani. Seminář Léčivé tóny se mi moc líbil. Byl plný zvuků, které naše těla i duše potřebují slyšet a zejména meditace jsem hltala plnými doušky. Největší zážitek byl pro mě ležet na rezonančním lehátku a nechat příjemně provibrovat celé tělo. Po absolvování víkendu jsem měla pocit, jakoby mi všechny ty zvuky učesaly energie v těle a celou mě zharmonizovaly. Po týdnu v práci už bohužel velká část této energie vyprchala, ale je to alespoň důvod zase někdy k Vám zavítat! :-).

S láskou, Mája

Milý Dane a Jani, chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný seminář léčivých tónů, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Velký dík také za zpívání manter. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.

Kalendář akcí

27. 02 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž čp 26 u Kutné Hory Přijďte si zazpívat, zameditovat nebo jen poslouchat, odpočinout si, uvolnit se, naladit se, pobýt v kruhu...
04. 03 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...
04. 03 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
12. 03 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné hory Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické, duchovní, obřadní...
22. 03 | Pátek | 18:00
Prožitkový seminář s praktickou výukou muzikoterapie Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů...

Přátelé