Zimní hudební dovolená 2020

ZIHUDO 2020 (Zimní hudební dovolená)

aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé

čili Muzikoterapeutické soustředění

16. - 19. 1. 2020, centrum Černívsko

 

Milí přátelé,

další LEHUDO je na obzoru. Pominulých úspěšných ročnících si Vás dovolujeme pozvat na další pokračování v tomto nekončícím hudebním sebepoznávacím dobrodružství :-)
Máme velikou radost, že Vás naše semináře a hudební dovolené tak baví a že pro Vás můžeme připravovat další a další zajímavosti v oblasti hraní, zpívání, cvičení a meditací.
Toto setkání Vám jistě opět přinese spoustu radosti, inspirace a krásných okamžiků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru z předchozích akcí a rozšířit znalosti z oblasti muzikoterapie. Těšíme se s Vámi na nové společné zážitky.
Podmínkou účasti na ZIHUDO je absolvování některého našeho základního semináře (Léčivé tóny) nebo Letní hudební dovolené. Nezáleží ale na tom, jestli jste se takové akce zúčastnili před lety a nebo před týdnem. Důležité je, abyste měli základní povědomí o naší práci a celostní muzikoterapii a mohli se tak posunout o kus dále, výše či hlouběji. Pokud takovou zkušenost nemáte, můžete si ji doplnit na workshopu Léčivé tóny v Praze, který se koná 29.11. - 1.12.2019 ve studiu K3.

Program

Opět se budeme věnovat zpěvu, hraní a meditacím. Užijeme si mantry a jiné posvátné písně, zkusíme si alikvótní zpěv a budeme společně vytvářet vlastní skladby a rytmy. Samozřejmě budeme taky meditovat s hudebními nástroji a budeme na ně i hrát.

Nebudou chybět deště, gongy, indiánské píšťalky, šamanské bubny a další překvapení. Máme pro Vás opět i nějaké nové nástroje a moc rádi Vám je představíme.Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...

Po předchozích zkušenostech se těšíme, že zase zažijeme "rodinnou" atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť objevovat něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat. 

Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba. Je to přesně uprostřed, mezi letními hudebními dovolenými, takže skvělá příležitost si připomenout krásné a hluboké zážitky z léta a naladit se na ty správné vibrace :-)

Místo konání

Opět se setkáme v Černívsku, uprostřed překrásné přírody, nedaleko Blatné, v kouzelné krajině jižních Čech, plné luk, lesů a rybníků, asi 90 km jihozápadně od Prahy.
Obec Černívsko je klidné místo nezasažené frenetickým civilizačním stresem a stranou turistického ruchu, jako stvořené pro naše setkání.
Na pozemku centra se nachází rybník a pod jeho hrází je šamanský kamenný kruh. Nad centrem se tyčí vrch se zbytky starobylého hradu Křikava.
Tantracentrum Černívsko sídlí ve zrekonstruovaném mlýnu a uvnitř centra je krásná meditační místnost, společenská místnost s krbem a několik dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů se sprchami a toaletami na každém patře.

 

Strava

Tu nejdokonalejší, nejchutnější a nejzdravější vaganskou a vegetariánskou stravu nám bude s láskou a péčí sobě vlastní připravovat Jakub Cígner, stejně jako na Letní dovolené! Určitě se máme zase na co těšit :-)

Co s sebou

S sebou budete potřebovat deku, meditační či jiný polštářek, přezůvky, ručník, oblíbený hudební nástroj (pokud nějaký máte). Zbytek doplníme v upřesňovacím mailu před akcí.

Přihláška

Upozorňujeme, že kapacita semináře je opět omezená, tak s přihlášením moc neotálejte :-)

Kontakt pro dotazy a připomínky: mail: dancada@email.cz nebo mobil: 608 820 930

Přihláška na Zimní hudební dovolenou

ZIHUDO je opět čtyřdenní, takže začínáme ve čtvrtek večeří a končíme v neděli obědem.

Cena (včetně programu, ubytování a stravy):

4800 Kč (nocleh ve více lůžkovém pokoji)

5500 Kč (nocleh na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji)

6000 Kč (nocleh na lůžku v jednolůžkovém pokoji)

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu.

Podrobnější informace dostanete mailem těsně před akcí, začínáme ve čtvrtek 16.1. v 18 hod. večeří a končíme v neděli 19.1. přibližně kolem 14 hod.

Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Černívsko 1, 388 01 Uzeničky (okr. Strakonice). Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, piště do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je hned vedle centra. 

Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na viděnou  :-)

S láskou Dan a Jana

Video: Hudební dovolená

Doporučená cena: 
4800 Kč (nocleh ve více lůžkovém pokoji)
5500 Kč (nocleh na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji)
6000 Kč (nocleh na lůžku v jednolůžkovém pokoji)
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Reference: 

DĚKUJI!!! Jana

Milý Dane, milá Jani, tisíceré díky za úžasný seminář Léčivé tóny! Jsem šťastná, že jsem vás potkala a mohla s vámi strávit 3 dny plné relaxace a léčivých tónů! Hodnota vašeho daru se nedá vyčíslit! Přišla jsem vyčerpaná, bez energie s bolavými hlasivkami, nemohla jsem mluvit. Po 3 dnech vašeho opečovávání, lásky a moudrosti se mi nechtělo odejít. Vyšla jsem do života se zdravými hlasivkami, plná energie a odhodlání žít svůj život, vrátit se k hudbě a pečovat o své tělo i duši. 

V úctě a s láskou Jarka

Milá Jano, milý Dane, děkuji za možnost pobytu v Zeleném mlýně na Vašem semináři. Do dnešního dne jsem plná všeho, co jsem tam prožila, zažila, čerpám.z toho energii a zpřízněným duším vyprávím o bubnech, "australské rouře", deštném sloupu ... a samozřejmě o LEHÁTKU. Nesmím zapomenout ani na cvičení Makko-ho, kterému se každé ráno oddávám. Je to balzám na duši, celý den má tak dobrý začátek. Mějte se moc fajn.

Dáša Volná

Ahoj Jano a Dane! Konečně se ozývám se svým ohlasem na Váš seminář Léčivé tóny, který však s odstupem času nebude již tak vyčerpávající. Ovšem celý seminář byl pro mne velkým darem. Nic jsem neočekávala, předem nezjišťovala s tím, že se nechám překvapit a to se Vám moc povedlo. Jak se skladbou celého semináře, tak s jeho hosty - Vlastou Markem i Migelem, kterého mám jako svého syna. Po semináři Léčivé tóny mi ještě 3 dny rezonovaly všechny buňky v těle rozezvučené zvuky všemožných hudebních nástrojů, které vlastníte. Největším zážitkem a současně vnitřím prožitkem pro mne však byla závěrečná meditace, ve které jsem se zaposlouchala velmi intenzivně do všech zvuků a jejich vnímání mě uvedlo do hluboké meditace, během které mi prošly vědomím celé dějiny lidstva. Vlastně to začalo vznikem světa. Teď s odstupem času již nedovedu vyprávět celý příběh, ale každý nový zvuk mi navodil další obraz - např. hlas zvonků příchod křesťanství atd. a tak mě postupně Vaše hraní  a zvuky jednotlivých nástrojů vedly od vzniku života na Zemi celými dějinami až do současnosti, kdy jsem se nakonec spojila sama se sebou a následně s celým Vesmírem..... Prostě slovy nevyjádřitelný silný prožitek. Proto mi ještě pár dní vibrovaly všechny bunky v těle. Kudy chodím, doporučuji zažít atmosféru ve Vašem centru s prožitky, které nabízíte. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji za tu zkušenost. Mějte se moc hezky. Prostě jak nejlépe dovedete a ať se daří!!!  

Moc děkuji Veronika

Ahoj Dane a Jani. Seminář Léčivé tóny se mi moc líbil. Byl plný zvuků, které naše těla i duše potřebují slyšet a zejména meditace jsem hltala plnými doušky. Největší zážitek byl pro mě ležet na rezonančním lehátku a nechat příjemně provibrovat celé tělo. Po absolvování víkendu jsem měla pocit, jakoby mi všechny ty zvuky učesaly energie v těle a celou mě zharmonizovaly. Po týdnu v práci už bohužel velká část této energie vyprchala, ale je to alespoň důvod zase někdy k Vám zavítat! :-).

S láskou, Mája

Milý Dane a Jani, chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný seminář léčivých tónů, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Velký dík také za zpívání manter. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.

Kalendář akcí

08. 07 | Středa | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění   8. - 12. 7. 2020, Statek Anglická Sezóna     LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁAKCE - SLEVA...
01. 08 | Sobota | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro superpokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění pro dajánovské štamgasty, vytrvalce, oblíbence, přátele a kamarády :-) 1. - 8...
10. 10 | Sobota | 10:00
  10. 10. 2020 od desíti do desíti téma celého dne: léčení - umění - spiritualita aneb ZMĚNA PARADIGMATU   Během dne vystoupí s přednáškou, besedou...

Přátelé