Zimní hudební dovolená 2019

ZIHUDO 2019 (Zimní hudební dovolená)

aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé

čili Muzikoterapeutické soustředění

 

17. - 20. 1. 2019, centrum Černívsko

Milí přátelé,
po nadšených ohlasech z předchozích ZIHUDO i LEHUDO si Vás dovolujeme pozvat na další pokračování v tomto nekončícím dobrodružství :-) Máme velikou radost, že Vás naše semináře a hudební dovolené tak baví a těšíme se s Vámi na nové společné zážitky. Toto setkání Vám jistě přinese opět spoustu radosti, inspirace a krásných okamžiků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru z předchozích akcí a rozšířit znalosti z oblasti muzikoterapie.

Podmínkou účasti na ZIHUDO je absolvování některého našeho základního semináře (Léčivé tóny) nebo Letní hudební dovolené. Nezáleží ale na tom, jestli jste se takové akce zúčastnili před lety a nebo před týdnem. Důležité je, abyste měli základní povědomí o naší práci a celostní muzikoterapii a mohli se tak posunout o kus dále, výše či hlouběji. Pokud takovou zkušenost nemáte, můžete si ji doplnit o týden dříve na semináři Léčivé tóny v Praze. Pro zájemce o ZIHUDO 2019 poskytneme na seminář Léčivé tóny 12.-13.1.2019 slevu 30% !!! http://www.dajanapraha.cz/program/lecive-tony-i-12-131-2019

Program

Tentokrát se budeme hodně věnovat zpěvu. Nejen zpěvu manter, ale zaměříme se i na alikvótní zpěv a budeme společně vytvářet vlastní skladby a rytmy. Samozřejmě, že budeme i meditovat s hudebními nástroji a budeme na ně i hrát.

Nebudou chybět deště, gongy, indiánské píšťalky, šamanské bubny a další překvapení. Máme pro Vás opět i nějaké nové nástroje a moc rádi Vám je představíme.Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...

Po předchozích zkušenostech se těšíme, že zase zažijeme "rodinnou" atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť objevovat něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat. 

Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba. Je to přesně uprostřed, mezi letními hudebními dovolenými, takže skvělá příležitost si připomenout krásné a hluboké zážitky z léta a naladit se na ty správné vibrace :-) 

Věříme, že Vás naše "ZIHUDO" nezklame a přinese Vám spoustu nových prožitků, dojmů, nápadů a inspirací.

Místo konání

Našli jsme kouzelné místo uprostřed překrásné přírody – zrekonstruovaný mlýn nedaleko Blatné, v kouzelné krajině jižních Čech, plné luk, lesů a rybníků, asi 90 km jihozápadně od Prahy.

Centrum Černívsko je klidné místo nezasažené frenetickým civilizačním stresem a stranou turistického ruchu je jako stvořené pro naše setkání.

Na pozemku centra, a tedy v jeho bezprostřední blízkosti, se nachází rybník a pod jeho hrází je šamanský kamenný kruh. Nad centrem se tyčí vrch se zbytky starobylého hradu Křikava.

S sebou budete potřebovat deku, meditační či jiný polštářek, ručník, přezůvky, uzavíratelnou lahev na vodu, oblíbený hudební nástroj (pokud nějaký máte).

Strava

Tu nejdokonalejší, nejchutnější a nejzdravější vegetariánskou stravu nám bude opět s láskou připravovat Petra Slabá – Rawstlinka! Takže se máme na co těšit :-)

Co s sebou

S sebou budete potřebovat deku, meditační či jiný polštářek, osušku, přezůvky, oblíbený hudební nástroj (pokud nějaký máte). ZbytekS sebou budete potřebovat deku, meditační či jiný polštářek, ručník, přezůvky, uzavíratelnou lahev na vodu, oblíbený hudební nástroj (pokud nějaký máte).

Přihláška

Upozorňujeme, že kapacita semináře je opět omezená, tak s přihlášením moc neotálejte :-)

Kontakt pro dotazy a připomínky: mail: dancada@email.cz nebo mobil: 608 820 930

Přihláška na Zimní hudební dovolenou

Oproti loňsku jsme přidali na ZIHUDO jeden den (a noc), takže začínáme ve čtvrtek večeří a končíme v neděli obědem. Cena ale zůstává stejná jako loni, tj. 4500 Kč (včetně programu, ubytování a stravy). Nocleh je ve tří a čtyřlůžkových pokojích. Pro zájemce o nocleh ve dvoulůžkovém pokoji je celková cena o 500 Kč vyšší, tj. 5000 Kč. Je možné být ubytován i sám na pokoji, v tomto případě je cena  6000 Kč.

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu.

Podrobnější informace dostanete mailem těsně před akcí, začínáme ve čtvrtek 17.1. v 18 hod. večeří a končíme v neděli 20.1. přibližně kolem 14 hod.

Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Černívsko 1, 388 01 Uzeničky (okr. Strakonice). Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, piště do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je hned vedle centra. Kdo chcete jet autobusem, tak přímý spoj jede z Prahy do Březnice. Odjezd je v 15:30 ze zastávky Na Knížecí a příjezd je v 16:55. Z Bžeznice Vás můžeme dovézt autem (je to asi 15 km), ale je potřeba se na tom dopředu domluvit.

Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na viděnou  :-)

S láskou Dan a Jana

Video: Hudební dovolená

Doporučená cena: 
4500 Kč (nocleh ve tří a čtyřlůžkovém pokoji)
5500 Kč (nocleh na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji)
6000 Kč (nocleh na lůžku v jednolůžkovém pokoji)
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Reference: 

DĚKUJI!!! Jana

Milý Dane, milá Jani, tisíceré díky za úžasný seminář Léčivé tóny! Jsem šťastná, že jsem vás potkala a mohla s vámi strávit 3 dny plné relaxace a léčivých tónů! Hodnota vašeho daru se nedá vyčíslit! Přišla jsem vyčerpaná, bez energie s bolavými hlasivkami, nemohla jsem mluvit. Po 3 dnech vašeho opečovávání, lásky a moudrosti se mi nechtělo odejít. Vyšla jsem do života se zdravými hlasivkami, plná energie a odhodlání žít svůj život, vrátit se k hudbě a pečovat o své tělo i duši. 

V úctě a s láskou Jarka

Milá Jano, milý Dane, děkuji za možnost pobytu v Zeleném mlýně na Vašem semináři. Do dnešního dne jsem plná všeho, co jsem tam prožila, zažila, čerpám.z toho energii a zpřízněným duším vyprávím o bubnech, "australské rouře", deštném sloupu ... a samozřejmě o LEHÁTKU. Nesmím zapomenout ani na cvičení Makko-ho, kterému se každé ráno oddávám. Je to balzám na duši, celý den má tak dobrý začátek. Mějte se moc fajn.

Dáša Volná

Ahoj Jano a Dane! Konečně se ozývám se svým ohlasem na Váš seminář Léčivé tóny, který však s odstupem času nebude již tak vyčerpávající. Ovšem celý seminář byl pro mne velkým darem. Nic jsem neočekávala, předem nezjišťovala s tím, že se nechám překvapit a to se Vám moc povedlo. Jak se skladbou celého semináře, tak s jeho hosty - Vlastou Markem i Migelem, kterého mám jako svého syna. Po semináři Léčivé tóny mi ještě 3 dny rezonovaly všechny buňky v těle rozezvučené zvuky všemožných hudebních nástrojů, které vlastníte. Největším zážitkem a současně vnitřím prožitkem pro mne však byla závěrečná meditace, ve které jsem se zaposlouchala velmi intenzivně do všech zvuků a jejich vnímání mě uvedlo do hluboké meditace, během které mi prošly vědomím celé dějiny lidstva. Vlastně to začalo vznikem světa. Teď s odstupem času již nedovedu vyprávět celý příběh, ale každý nový zvuk mi navodil další obraz - např. hlas zvonků příchod křesťanství atd. a tak mě postupně Vaše hraní  a zvuky jednotlivých nástrojů vedly od vzniku života na Zemi celými dějinami až do současnosti, kdy jsem se nakonec spojila sama se sebou a následně s celým Vesmírem..... Prostě slovy nevyjádřitelný silný prožitek. Proto mi ještě pár dní vibrovaly všechny bunky v těle. Kudy chodím, doporučuji zažít atmosféru ve Vašem centru s prožitky, které nabízíte. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji za tu zkušenost. Mějte se moc hezky. Prostě jak nejlépe dovedete a ať se daří!!!  

Moc děkuji Veronika

Ahoj Dane a Jani. Seminář Léčivé tóny se mi moc líbil. Byl plný zvuků, které naše těla i duše potřebují slyšet a zejména meditace jsem hltala plnými doušky. Největší zážitek byl pro mě ležet na rezonančním lehátku a nechat příjemně provibrovat celé tělo. Po absolvování víkendu jsem měla pocit, jakoby mi všechny ty zvuky učesaly energie v těle a celou mě zharmonizovaly. Po týdnu v práci už bohužel velká část této energie vyprchala, ale je to alespoň důvod zase někdy k Vám zavítat! :-).

S láskou, Mája

Milý Dane a Jani, chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný seminář léčivých tónů, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Velký dík také za zpívání manter. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.

Kalendář akcí

22. 08 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
26. 08 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
12. 09 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
16. 09 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
18. 09 | Pátek | 10:00
Ve dnech 18. - 20. 9. 2020 nás můžete potkat na festivalu Evolution. ...popis připravujeme...  Těšíme se na vás ;o)  

Přátelé