Zimní hudební dovolená

Víkendový prožitkový seminář

LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé

aneb Muzikoterapeutické soustředění

19. - 21. 1. 2018

centrum osobního rozvoje Drevníky

Přátelé milí, muzikomilní :-)

vyslyšeli jsme Vaše volání po zimním hudebním soustředění. Máme velikou radost, že Vás naše semináře a hudební dovolené tak baví a srdečně Vás zveme na pokračování v tomto nekončícím dobrodružství :-)

Další pokračování Léčivých tónů Vám jistě přinese opět spoustu radosti, inspirace a krásných zážitků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru ze základního semináře a rozšířit znalosti z oblasti muzikoterapie.

Je jedno, jestli jste základní seminář absolvovali před lety, před týdnem nebo jste byli na nějaké naší hudební dovolené. Vždy se posunete o kus dále, výše a hlouběji. Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Máme pro Vás další nové nástroje (osmitónovou sférickou píšťalu, vasíchu, dulcimer, velké vlny, gongy, shrutibox, boomwhockers, kantele, duochord atd.) a moc rádi Vám je představíme.

Budeme více a déle zpívat mantry, zaměříme se na alikvótní a hrdelní zpěv, hlouběji a déle meditovat, dopřejeme si dešťovou meditaci s několika velkými dešťovými sloupy a hlubokou gongovou meditaci, dostane se na indiánské píšťalky, koncovky, brumle a sférickou píšťalu, budeme bubnovat (až se budou okolní zasněžené kopce zelenat) - zkrátka, ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...

Pro tento seminář jsme našli skvělé místo kousek od Dobříše, s krásným ubytováním, saunou a bazénem (takže alikvótní tóny nám v tomto prostředí půjdou úplně samy). Taky máme domluvenou skvělou kuchařku Petru Studenou, která vaří dokonale chutně, zdravě a vegetariánsky :-) 

Na centrum osobního rozvoje se můžete podívat zde: www.treninkcentrum.cz

Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba. Je to přesně uprostřed, mezi Hudebními dovolenými, takže skvělá příležitost si připomenout krásné a hluboké zážitky :-) Věříme, že Vás naše "ZIHUDO" nezklame a přinese Vám spoustu nových prožitků, dojmů, nápadů a inspirací.

Po zkušenosti z "pojizerského" setkání v Dajáně se těšíme, že zase zažijeme rodinnou atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť společně sdílet něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat.

Přijeďte si v lednu užít klidu a pohody a nacítit nové místo, třeba to bude naše nová letní základna :-)

S sebou budete potřebovat karimatku, deku, meditační či jiný polštářek, plavky, osušku, přezůvky... zbytek doplníme, jestli nás ještě něco napadne. Nebo napište, co napadne Vás...

Kontakt pro dotazy a připomínky: mail: dancada@email.cz nebo mobil: 608 820 930

Přihláška na Zimní hudební dovolenou

Cena za seminář včetně ubytování a stravy je 4500 Kč (strava je od páteční večeře do nedělního oběda)

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu.

Přesný program bude upřesněn, začínáme v pátek 19.1. v 16 hod. a končíme v neděli 21.1. v 17 hod.

Přátelé, vzhledem ke kapacitě prostor potřebujeme vědět co nejdříve s kolika lidmi můžeme počítat. Neodkládejte prosím odeslání přihlášky. Díky za pochopení. Moc se na Vás moc těšíme!!!

Dopravu z Prahy (i odjinud) budeme řešit spolujízdou. Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, piště do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz.

Mějte se báječně :-)

S láskou Dan, Jana a Věrka

Doporučená cena: 
4500 Kč
Reference: 

DĚKUJI!!! Jana

Milý Dane, milá Jani, tisíceré díky za úžasný seminář Léčivé tóny! Jsem šťastná, že jsem vás potkala a mohla s vámi strávit 3 dny plné relaxace a léčivých tónů! Hodnota vašeho daru se nedá vyčíslit! Přišla jsem vyčerpaná, bez energie s bolavými hlasivkami, nemohla jsem mluvit. Po 3 dnech vašeho opečovávání, lásky a moudrosti se mi nechtělo odejít. Vyšla jsem do života se zdravými hlasivkami, plná energie a odhodlání žít svůj život, vrátit se k hudbě a pečovat o své tělo i duši. 

V úctě a s láskou Jarka

Milá Jano, milý Dane, děkuji za možnost pobytu v Zeleném mlýně na Vašem semináři. Do dnešního dne jsem plná všeho, co jsem tam prožila, zažila, čerpám.z toho energii a zpřízněným duším vyprávím o bubnech, "australské rouře", deštném sloupu ... a samozřejmě o LEHÁTKU. Nesmím zapomenout ani na cvičení Makko-ho, kterému se každé ráno oddávám. Je to balzám na duši, celý den má tak dobrý začátek. Mějte se moc fajn.

Dáša Volná

Ahoj Jano a Dane! Konečně se ozývám se svým ohlasem na Váš seminář Léčivé tóny, který však s odstupem času nebude již tak vyčerpávající. Ovšem celý seminář byl pro mne velkým darem. Nic jsem neočekávala, předem nezjišťovala s tím, že se nechám překvapit a to se Vám moc povedlo. Jak se skladbou celého semináře, tak s jeho hosty - Vlastou Markem i Migelem, kterého mám jako svého syna. Po semináři Léčivé tóny mi ještě 3 dny rezonovaly všechny buňky v těle rozezvučené zvuky všemožných hudebních nástrojů, které vlastníte. Největším zážitkem a současně vnitřím prožitkem pro mne však byla závěrečná meditace, ve které jsem se zaposlouchala velmi intenzivně do všech zvuků a jejich vnímání mě uvedlo do hluboké meditace, během které mi prošly vědomím celé dějiny lidstva. Vlastně to začalo vznikem světa. Teď s odstupem času již nedovedu vyprávět celý příběh, ale každý nový zvuk mi navodil další obraz - např. hlas zvonků příchod křesťanství atd. a tak mě postupně Vaše hraní  a zvuky jednotlivých nástrojů vedly od vzniku života na Zemi celými dějinami až do současnosti, kdy jsem se nakonec spojila sama se sebou a následně s celým Vesmírem..... Prostě slovy nevyjádřitelný silný prožitek. Proto mi ještě pár dní vibrovaly všechny bunky v těle. Kudy chodím, doporučuji zažít atmosféru ve Vašem centru s prožitky, které nabízíte. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji za tu zkušenost. Mějte se moc hezky. Prostě jak nejlépe dovedete a ať se daří!!!  

Moc děkuji Veronika

Ahoj Dane a Jani. Seminář Léčivé tóny se mi moc líbil. Byl plný zvuků, které naše těla i duše potřebují slyšet a zejména meditace jsem hltala plnými doušky. Největší zážitek byl pro mě ležet na rezonančním lehátku a nechat příjemně provibrovat celé tělo. Po absolvování víkendu jsem měla pocit, jakoby mi všechny ty zvuky učesaly energie v těle a celou mě zharmonizovaly. Po týdnu v práci už bohužel velká část této energie vyprchala, ale je to alespoň důvod zase někdy k Vám zavítat! :-).

S láskou, Mája

Milý Dane a Jani, chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný seminář léčivých tónů, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Velký dík také za zpívání manter. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.
Galerie: 

Kalendář akcí

27. 02 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž čp 26 u Kutné Hory Přijďte si zazpívat, zameditovat nebo jen poslouchat, odpočinout si, uvolnit se, naladit se, pobýt v kruhu...
04. 03 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...
04. 03 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
12. 03 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné hory Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické, duchovní, obřadní...
22. 03 | Pátek | 18:00
Prožitkový seminář s praktickou výukou muzikoterapie Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů...

Přátelé