VELEHUDO 2024 Velká letní hudební dovolená

aneb

MUZIKOTERAPEUTICKÉ

SOUSTŘEDĚNÍ 

pro dajánovské příznivce, přátele a kamarády... a nově taky pro všechny opravdové zájemce o muzikoterapii, meditaci, intuitivní hudbu, zpěv, přátelství, sdílení a spolupráci v novém paradigmatu.  

17.7. - 21.7. VELEHUDO - tradiční velká letní hudební dovolená

Hudebně-relaxačně-meditační pobyt pro ty, co už s námi absolvovali nějakou akci, stále je to baví a je jim s námi dobře, ale taky pro všechny, kdo mají opravdový zájem o muzikoterapii a setkání se se sebou samotným a chtějí si užít společného zpívání, hraní, improvizací, meditací, cvičení, jamování a prohlubování zkušeností s léčivými hudebními nástroji.

Zvukové lázně Dajána - Roztěž u Kutné Hory - vítejte v srdci Čech i Evropy

Milí přátelé a kamarádi, už několikátým rokem pro Vás (i pro nás) pořádáme VELKOU LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU. Týdenní pobyt NEJEN pro pokročilé (tzv. VeLeHuDo) bude opět plné léčivých tónů, rytmů, vibrací, pohody a zábavy, radosti a sounáležitosti, ale také hlubokých prožitků, procesů, poznání, ztišení a zklidnění. Těšíme se, že zase potkáme staré dobré známé i nové tváře a že si spolu užijeme krásné chvíle.

Udělejte si na sebe čas a dopřejte si něco opravdu výjimečného.  Užijte si s námi úplně jinou dovolenou smiley

Co budeme dělat?

Nebudeme se učit úplné základy, ale budeme pokračovat v tom, co jsme dělali dříve, takže budeme více a déle zpívat, hlouběji a efektivněji meditovat, více společně hrát a jamovat, budeme se opět nořit do zvuků a vibrací, cvičit, zdravě jíst, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Necháme působit hudbu na naše těla i mysl, propojíme se v rytmických cvičeních a při společném hraní a zpěvu. Budeme mít i dost času sami pro sebe, na procházky, odpočinek, relaxaci a sport. A taky uděláme prostor pro Vás, s čím přijedete, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními.
Bude to kombinace pasivního i aktivního odpočinku, hlubokých prožitků, zkoumání a vnímání. Propojíme se se zvukem, sami se sebou, s ostatními navzájem, s okolní přírodou a s celým vesmírem...

Pětidenní pobyt zahrnuje

  • Workshop s různými etnickými, obřadními a muzikoterapeutickými hudebními nástroji. I tentokrát Vám představíme nějaké nové hudební nástroje, nové techniky a cvičení.
  • Dechová a meditační cvičení, zpěv manter a alikvótních tónů
  • Oblíbenou orgánovou sestavu Makko-ho 
  • Neodmyslitelné večerní hudební jamy
  • Lahodnou, zdravou, vyváženou, čerstvou, vegetariánskou stravu, připravovanou jedinečným způsobem a přístupem, od Evy Khaylové s asistencí Zdeňka Horna. Těšíme na ně a jejich precizně vymazlené kulinářské výtvory :-)
  • V případě pěkného počasí budeme trávit hodně času v přírodě

Místo konání

ZVUKOVÉ LÁZNĚ na okraji obce Roztěž. Na (polo)samotě u lesa. Ve středu republiky i Evropy. U kapličky Panenky Marie a léčivého pramene. V místě, kde vznikl text české hymny. Pár kilometrů od významného starobylého města Kutné Hory. Kousek od přehrady Vrchlice. Tam, kde je Ráj na Zemi :-)  

   

Strava

O naše žaludky se bude starat naše nejlepší kuchařka Eva Khaylová se svým dokonalým asistentem Zdeňkem Hornem (tzv. Gomasio team). Čeká nás tedy opět luxusní vegetariánská, pestrá, čerstvá, výživná a zdravá strava, převážně bezlepková a bezlaktózová. Kdo znáte, tak víte, že nic lepšího v gastronomii není. Kdo neznáte, dovolte si zažít :-) Pokud máte nějaké stravovací či dietetické požadavky, napište je do přihlášky.

Co s sebou

- pohodlné oblečení ven i dovnitř
- uzavíratelná láhev 
- spacák, pokud nemáte objednanou variantu ubytování s pokrývkou a polštářem
- oblíbený hudební nástroj, pokud máte
- přezůvky
- zápisník s tužkou na případné poznámky
- osuška (ručník)

Přihláška

Upozorňujeme, že kapacita semináře je omezená na 16 lidí, tak s přihlášením moc neotálejte :-)

Čím dříve se přihlásíte, tím výhodnější cenu máte.

Místo vám bude rezervováno po uhrazení zálohy.
Kontakt pro dotazy a připomínky: mail: dancada@email.cz nebo mobil: 608 820 930

Přihláška na Letní hudební dovolenou

Cena

 Cenu za pětidenní workshop zahrnuje program, ubytování a plnou vegetariánskou penzi. 

Cena do 30.4. ..... 7 900 Kč 

          do 31.5. ..... 8 400 Kč

          do 30.6. ..... 8 900 Kč

          od 1.7. ....... 9 400 Kč (pro notorické nestíhače, opozdilce a nerozhodné)                      

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu.

 

Ubytování 

Ubytování je v prvním patře Zvukových lázní, ve společné "ložnici", kde je 16 pohodlných povlečených matrací. Takže si vezměte s sebou spacák (případně pro větší pohodlí deku a polštář). Malý polštářek je k dispozici zde. 

Za příplatek (200 Kč na celý pobyt) máme omezený počet povlečených dek a polštářů. Pokud o ně máte zájem, napište to do poznámky v přihlášce.  

Možnost VIP ubytování v soukromí, v dřevěné chaloupce NEPAL HOUSE pro 1-4 lidi. Kompletně vybavené ubytování, se sprchou, záchodem, povlečením a osuškami, v těsné blízkosti Zvukových lázní.
Doplatek za VIP ubytování k ceně semináře za 7 noci při obsazenosti: 1 člověk - 4000 Kč/os, 2 lidi - 2000 Kč/os, 3 lidi - 1500 Kč/os a 4 lidi - 1000 Kč/os.

Připomenutí a poslední informace dostanete mailem zhruba týden před akcí. 

Začínáme ve středu 17.7. příjezdem mezi 17 - 18 hod., v 18 hod. je večeře a v 19 hod. zahájení programu a první společný hudební jam.  Končíme v neděli 21.7. obědem kolem 14 hod. 

Dopravu můžete řešit spolujízdou. Adresa je Roztěž 26, 284 01 Vidice. Kdo máte místo v autě nebo kdo se chcete svézt, pište do události na facebooku anebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je přímo u centra. Kdo nechcete jet autem, dá se dojet vlakem do Kolína, Kutné Hory, Čáslavi nebo Uhlířských Janovic a odtud pokračovat autobusem do Roztěže. Nebo vlakem až do Malešova, odkud je to pěšky do Roztěže cca 3,5 km. Do Malešova pro Vás můžeme případně dojet autem, na čemž se musíme dopředu domluvit.

Zrušení závazné přihlášky a storno podmínky:

  • Pokud zrušíte svoji závaznou přihlášku více než 14 dní před zahájením semináře, je zrušení bezplatné.
  • Pokud zrušíte svoji závaznou přihlášku méně než 14 dní před zahájením, je uhrazená záloha nevratná.

Co si odvezu

    • Další užitečné rady, návody a zkušenosti, jak se zklidňovat, harmonizovat a léčit zpěvem, rytmem a hudbou 
    • Kupu krásných zážitků, dojmů a pocitů z hlubokých meditací, společného hraní a zpívání, tance, procházek, sdílení...
    • Setkání se starými známými i novými, podobně naladěnými přáteli a kamarády 
    • Radost, pohodu, vnitřní klid a uvolnění

 

Na shledanou se těší průvodci workshopem Dan a Jana Čadovi.

Datum události: 
17. 07 | Středa | 18:00 - 21. 07 | Neděle | 14:00
Doporučená cena: 
7 900 Kč - do 30.4.2024
8 400 Kč - do 31.5.2024
8 900 Kč - do 30.6.2024
9 400 Kč - od 1.7.2024

Kalendář akcí

17. 07 | Středa | 18:00
aneb MUZIKOTERAPEUTICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ  pro dajánovské příznivce, přátele a kamarády... a nově taky pro všechny opravdové zájemce o muzikoterapii,...
27. 07 | Sobota | 10:00
Kdy jít hledat vizi K přechodovému rituálu Hledání vize nás přivádějí nejčastěji zlomové okamžiky našeho života, přechod do dospělosti, opouštění...
22. 08 | Čtvrtek | 18:00
CESTA (do) SRDCE Zvukové lázně Dajána Roztěž u Kutné Hory CESTA (do) SRDCE je intenzivní setkání se sebou samým, s hudbou našeho srdce, cestou...
03. 09 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž čp 26 u Kutné Hory Přijďte si zazpívat, zameditovat nebo jen poslouchat, odpočinout si, uvolnit se, naladit se, pobýt v kruhu...
08. 09 | Neděle | 18:00
VEČERNÍ ŠKOLA CELOSTNÍ MUZIKOTERAPIE je cyklus deseti večerních setkání, kde se budeme každý měsíc věnovat nějakému tématu, nástroji, technice či...

Přátelé