VEELikOnoční RElaX

Přátelé, kamarádi, příznivci,

zveme Vás do Roztěže na

 

VEeLikOnoční RElaX

 

 = Zvukové lázně Dajána =    

15. - 16. 4. 2022 - PRAHUDO (Pracovně-hudební dovolená)
17. - 18. 4. 2022 - JAHUDO (Jarní hudební dovolená)

                              Muzikoterapeutické soustředění pro pokročilé  

Milí přátelé, přivítejte jaro s námi v Roztěži. Prací, hudbou, zpěvem, klidem i pohybem, radostí, sdílením, meditací... 


PRAHUDO

je už většině z Vás známé a jasné. Přes den se zlehka pracuje - dodělávky v domě a kolem domu, na zahradě, v lese apod. Večer se hraje, zpívá, povídá. Pracovní i kulturní program, ubytování na matracích ve vlastních spacácích i velechutná plnopenzijní vegetariánská strava je pro pracující lid zdarma :-)

JAHUDO

je jarní varianta LEHUDA či ZIHUDA, takže vlastně taký známá věc. Po úspěšných minulých akcích si Vás dovolujeme pozvat na další pokračování v tomto nekončícím hudebním a sebepoznávacím dobrodružství. Naše nové zvukové lázně Vás očekávají s otevřenou náručí a my jsme zvědaví a natěšení, jak se Vám u nás bude líbit. Po třech letech tvrdé práce, na níž jste se mnozí podíleli s námi, teď konečně přichází to, proč jsme to všechno dělali. 

Věříme, že Vám tohle setkání opět přinese spoustu radosti, inspirace a krásných okamžiků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru předchozích akcí, zameditovat si, zahrát si a zazpívat, potkat se se starými známými i novými přáteli a rozšířit si znalosti a zkušenosti z oblasti muzikoterapie. Těšíme se s Vámi na další společné zážitky.

Podmínkou účasti na JAHUDO je absolvování některé předchozí Letní nebo Zimní hudební dovolené, případně semináře Léčivé tóny. Nezáleží na tom, jestli jste se takové akce zúčastnili před lety a nebo loni. Důležité je, abyste měli základní povědomí o naší práci a celostní muzikoterapii a mohli se tak posunout o kus dále, výše či hlouběji. 

Přihlásit se stačí mailem info@dajanapraha.cz nebo sms či telefonicky u Jany na mobilu 721 295 852. Cena za JAHUDO se vším všudy je 3500 Kč.
Kapacita je omezená max. na 16 lidí.

Program JAHUDO

Opět se budeme věnovat zpěvu, hraní a meditacím. Užijeme si mantry a jiné posvátné písně, možná budeme alikvótně zpívat nebo společně vytvářet vlastní skladby a rytmy. Budeme taky meditovat s hudebními nástroji a budeme na ně i hrát. Nebudou chybět deště, gongy, indiánské píšťalky, šamanské bubny a další nástroje. Máme pro Vás opět i nějaké nové nástroje a moc rádi Vám je představíme. Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...
Po předchozích zkušenostech se těšíme, že zase zažijeme "rodinnou" atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť objevovat něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat. 
Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba. 

Místo konání

Zbrusu nové ZVUKOVÉ LÁZNĚ na okraji obce Roztěž. Na (polo)samotě u lesa. Ve středu republiky i Evropy. U kapličky Panenky Marie a léčivého pramene. V místě, kde vznikl text české hymny. Pár kilometrů od významného starobylého města Kutné Hory. Kousek od přehrady Vrchlice. Tam, kde voda hučí po lučinách a bory šumí po skalinách, inu zemský ráj to na pohled.

 

Strava

Chutnou vegetariánskou stravu nám bude s láskou a veškerou péčí připravovat na PRAHUDO Jana a na JAHUDO Petr. Určitě budete spokojeni.

Co s sebou

S sebou budete potřebovat spacák, deku, meditační či jiný polštářek, přezůvky, ručník, oblíbený (zvládnutý) hudební nástroj, uzavíratelnou lahev na vodu, pohodlné oblečení na ven i dovnitř. 

Přihláška

Kapacita semináře je omezená na 16 míst, tak s přihlášením příliš neotálejte.
Rezervace míst a kontakt pro dotazy a připomínky je mail info@dajanapraha.cz nebo mobily Jana 721 295 852 a Dan 608 820 930.

JAHUDO

je dvoudenní akce (pro zájemce volně propojená s PRAHUDO), začínáme o velikonoční neděli 17.4. snídaní v 8:30, resp. dopoledním programem v 9:30. Končíme v pondělí 18.4. kolem 17. hodiny odpolední svačinou. 
Cena (za program, ubytování a stravu) je 3.500 Kč.

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010, jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu, do zprávy uveďte JAHUDO a své jméno. 
Nocleh je ve společné ložnici na půdě našeho nového centra. Vezměte si prosím spacáky. 

Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Roztěž 26, 284 01 Vidice. Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, pište do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je hned u centra.

Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na viděnou 
S láskou Dan a Jana

Doporučená cena: 
3500

Kalendář akcí

09. 07 | Sobota | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění pro dajánovské štamgasty, vytrvalce, oblíbence, přátele a kamarády :-)   9. -...
17. 08 | Středa | 16:00
Prožitkový muzikoterapeutický workshop "pro začátečníky" 17. - 21. 8. 2022, Zvukové lázně Dajána - Roztěž       LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ Milí...
26. 09 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...
10. 10 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
14. 10 | Pátek | 10:00
Víkendový prožitkový seminář s praktickou výukou Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů....

Přátelé