Rok 2020: Velký pohyb nastává!!! - PLNÝ

V této přednášce si popovídáme o tom, jak se připravit na „Velký Pohyb“, který odstartoval tento zcela výjimečný rok, který při zpětném historickém pohledu může být jedním z klíčových v našem celém lidském společenství.
Řekneme si, jak nejlépe využít nastávajících vlivů, které z počátku mohou u mnoha lidí nahánět strach z opuštění starého paradigmatu a zároveň probudit vzrušení z nového utváření našeho společného snu, kterému říkáme lidský svět.
Rok 2020 je přechodem, jehož můžeme být my všichni účastni a vydat ze sebe to nejlepší, a tím přispět naší společné transformaci a znovuvzkříšení sil.  
 
Součástí přednášky bude provázet úžasná hudba i vedená meditace, která vás má podpořit ve vaší odvaze jít za svými nejupřímnějšími životními sny. Moudrost, ze které budeme čerpat bude vycházet z různých astrologických i jiných zdrojů, které nám mají pomoci se orientovat v kouzelné hře času. Večer bude orientován především na praktické rady, jak se na tyto neviditelné i viditelné změny připravit z hlediska lidské individuality. 

Kapacita místnosti je omezena, tudíž je nutná včasná rezervace.

Přihláška na přednášku: Rok 2020: Velký pohyb nastává!!! - PLNO

Přihlášení je platné až po zaplacení vstupného 350 Kč na účet 2100975007/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím: ROK2020 a jako variabilní symbol své telefonní číslo.

 

Doporučená cena: 
350 Kč
Lektoři: 

Robert Policar

Jmenuji se Robert Policar a narodil jsem se  13. ledna 1981 v Praze. Můj vstup do života byl obtížný, a tak to pokračovalo téměř po celý čas mého děství. Můj otec pochází z Vietnamu a moje maminka je z České republiky. Již v dětství jsem se cítil velmi odlišný, což nahrávalo mému původu. Měl jsem pocit, že nikam nepatřím, a tak jsem si občas snil o tom, že jsem velvyslanec z jiné galaxie, který tu má zřejmě něco na práci.

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Kalendář akcí

22. 08 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
26. 08 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
12. 09 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
16. 09 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
18. 09 | Pátek | 10:00
Ve dnech 18. - 20. 9. 2020 nás můžete potkat na festivalu Evolution. ...popis připravujeme...  Těšíme se na vás ;o)  

Přátelé