Prožitková kvantová meditace - Cesta k sobě - Oslava Slunovratu a Vánoc

PROŽITKOVÁ KVANTOVÁ MEDITACE
s Pavlem Vondráškem a Danem Čadou
 

S radostí vás zveme na kvantové meditační večery na zadané téma. Téma bude vždy jiné, takže se můžete pokaždé těšit na nový prožitek. 

Kdo se může zúčastnit?

Kvantové meditace jsou určeny široké veřejnosti - jak našim absolventům, tak i těm, kteří zatím kurz u nás neabsolvovali. Můžete si tedy vyzkoušet, jaké to je, cítit působení kvantování. Kvantové meditace můžete navštěvovat i opakovaně. Pokaždé bude nové téma.

Jak to bude probíhat?

Ve zkratce si popovídáme o tom, jak využít Techniku Kvantového Doteku Matrixu k tématu meditačního večera (např. zdraví, rovnováha, vztahy, vnitřní klid, finance...) a také, jak propojit muzikoterapii a meditaci s kvantováním. 

Následovat bude série meditací vedených Pavlem Vondráškem za hudebního doprovodu muzikoterapeuta Dana Čady. 
 
Pojmenujeme si společně záměr, na kterém budete pracovat a ten vám potom pomůžeme ukotvit. Pavel vás provede meditací, a zároveň bude na celé skupině kvantově pracovat a posilovat její záměr. Dan vás uvolní pomocí harmonizujících a léčivých tónů své hudby. 

Co získáš?

Dozvíš se nové informace o kvantování a Technice Kvantového Doteku Matrixu.
 
Dozvíš se zajímavosti z oblasti muzikoterapie a meditací.
 
Prožiješ uvolnění, klid, harmonii nebo naopak nabuzení a energii během meditací.
 
Vyzkoušíš si na vlastní kůži působení meditace, která je zesílená kvantováním. 
 
Posílíš své záměry, které chceš zhmotnit ve své realitě.
 
Užiješ si příjemný večer.

Jak vznikly kvantové meditace?
 
Kvantovou meditaci vytvořil Pavel Vondrášek během výuky svých kurzů Techniky Kvantového Doteku Matrixu, kdy v rámci prezentace a vysvětlování techniky pomáhá účastníkům kurzu se lépe uvnitřnit a ukotvit ve svým záměrech, na kterých pracovali.
 
Následně meditaci vylepšil spojením se známým muzikoterapeutem Danem Čadou, který po absolvování TKDM spojuje klasickou muzikoterapii s kvantovou terapií. Jejich spojením vznikl unikátní projekt, který vám přinese rychlé zklidnění a uvnitřnění a navede vás ke splnění vašich snů a přání.
 
Co je muzikoterapie a kdo je Dan Čada?

Muzikoterapie je jednou z nejstarších léčebných a relaxačních technik, která působí na všech úrovních těla, mysli i duše. Představíme si jedinečné léčivé hudební nástroje (např. monochord, dešťový sloup, didgeridoo, sundrumy, tibetské mísy, šamanské bubny atd.), které nás svými zvuky vedou do hluboké relaxace, harmonizují tělo a duši, uvolňují svalové napětí, rozpouštějí stres a přemíru myšlenek, léčí problémy na fyzické i psychické úrovni, harmonizují dýchání, srdeční tep a krevní oběh, propojují mozkové hemisféry, zlepšují koncentraci a paměť a celkově působí jako balzám na tělo i duši.
 
Dan Čada je hudebník, muzikoterapeut, masér a lektor. Zajímá se o staré duchovní, obřadní a hudební nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky, psychologii, alternativní medicínu, zdravý životní styl apod. S manželkou provozuje relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, pořádají přednášky, semináře, koncerty, meditace a terapie.
 
Kdy, kde a za kolik?
 
Cena: 605 Kč
 
Časový harmonogram: 18.00-21.00 hod., dostavte se prosím mezi 17.30 až 17.45 hod. k registraci
 
Místo konání: Centrum Nadačního fondu Tady a Teď, Václavské náměstí 10, Praha 1, 1. patro

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete ZDE:

https://www.kvantovaterapie.cz/meditace/

Doporučená cena: 
605 Kč

Kalendář akcí

27. 02 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž čp 26 u Kutné Hory Přijďte si zazpívat, zameditovat nebo jen poslouchat, odpočinout si, uvolnit se, naladit se, pobýt v kruhu...
04. 03 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...
04. 03 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
12. 03 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné hory Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické, duchovní, obřadní...
22. 03 | Pátek | 18:00
Prožitkový seminář s praktickou výukou muzikoterapie Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů...

Přátelé