PODZIMNÍ ZVUKOVÉ LÁZNĚ (tzv. POHUDO) 16.-19.11.2023

POdzimní HUdební DOvolená

16. - 19. 11. 2023 - Zvukové lázně Dajána 

Muzikoterapeutické soustředění

nejen pro pokročilé smiley 

 

LAST MINUTE SLEVY !!!
Čím dál více lidí nechává přihlášení na poslední chvíli a proto vyhlašujeme

tři varianty LAST MINUTE na poslední podzimní hudební dovolenou:

1) Do 11.11. necháváme pro všechny zájemce základní cenu 5.900 Kč
(2.600 Kč kompletní program, 1.500 Kč ubytování na tři noci a 1.800 Kč plná penze)
2) Pro páry, studenty a důchodce nabízíme slevu 10%
3) Pokud řešíte peníze, můžete přijet až v pátek ráno (na program od 9:30) a ušetříte tak 800 Kč za nocleh, večeři a snídani.

 

POHUDO

je podzimní varianta LEHUDA, ZIHUDA či JAHUDA, takže pro mnohé vlastně známá věc. Po úspěšných minulých akcích si Vás dovolujeme pozvat na další pokračování v tomto nekončícím hudebním a sebepoznávacím dobrodružství. Naše zvukové lázně Vás očekávají s otevřenou náručí a těší nás, že se zde cítíte dobře, spokojeně a bezpečně. Těšíme se a jsme zvědaví, jak se u nás bude líbit těm, kteří tady ještě nebyli. Akce je tradičně komorní, prostředí bezpečné a všechny aktivity dobrovolné. Maximální kapacita je 16 lidí.

Věříme, že Vám tohle setkání opět přinese spoustu radosti, inspirace a krásných okamžiků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru předchozích akcí, zameditovat si, zahrát si a zazpívat, potkat se se starými známými i novými přáteli a rozšířit si znalosti a zkušenosti z oblasti muzikoterapie. Těšíme se s Vámi na další společné zážitky.

Podmínkou účasti na POHUDO je absolvování některé předchozí Jarní, Letní, Podzimní nebo Zimní hudební dovolené, případně semináře Léčivé tóny. Nezáleží na tom, jestli jste se takové akce zúčastnili před lety anebo loni. Důležité je, abyste měli základní povědomí o naší práci a celostní muzikoterapii a mohli se tak posunout o kus dále, výše či hlouběji. Občas ale uděláme výjimku, abychom potvrdili toto pravidlo :-) Takže kdo máte opravdu zájem, tak se ozvěte. Každopádně se s Vámi chceme před akcí aspoň jednou potkat na večerních mantrách, hudební meditaci nebo osobní schůzce...

Přihláška na POHUDO

Přihlásit se můžete touto on-line přihláškou, další informace získáte mailem info@dajanapraha.cz nebo sms či telefonicky u Jany na čísle 721 295 852 a u Dana 608 820 930.

Program POHUDO

Opět se budeme věnovat zpěvu, hraní a meditacím. Užijeme si mantry a jiné posvátné písně, možná budeme alikvotně zpívat nebo společně vytvářet vlastní skladby a rytmy.
Budeme také meditovat s hudebními nástroji a budeme na ně i hrát. Nebudou chybět deště, gongy, indiánské píšťalky, šamanské bubny a další nástroje.
Máme pro Vás opět i nějaké nové nástroje a moc rádi Vám je představíme.
Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...
Po předchozích zkušenostech se těšíme, že zase zažijeme "rodinnou" atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť objevovat něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat. 
Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba.

 

Místo konání

Nové ZVUKOVÉ LÁZNĚ se nacházejí na okraji obce Roztěž. Na (polo)samotě u lesa. Ve středu republiky i Evropy. U kapličky Panenky Marie a léčivého pramene. V místě, kde vznikl text české hymny. Pár kilometrů od významného starobylého města Kutné Hory. Kousek od přehrady Vrchlice. Tam, kde voda hučí po lučinách a bory šumí po skalinách, inu zemský ráj to na pohled.

 

Strava

O naše žaludky se bude starat naše nejlepší kuchařka Eva Khaylová se svým nejlepším asistentem Zdeňkem Hornem (tzv. Gomasio team). Čeká nás tedy opět luxusní vegetariánská, pestrá, čerstvá, výživná a zdravá strava, převážně bezlepková a bezlaktózová. Kdo znáte, tak víte, že nic lepšího v gastronomii není. Kdo neznáte, dovolte si zažít :-) Pokud máte nějaké stravovací či dietetické požadavky, napište je do přihlášky.

Co s sebou

S sebou budete potřebovat spacák, deku, meditační či jiný polštářek, přezůvky, ručník, svůj oblíbený hudební nástroj, uzavíratelnou lahev na vodu, pohodlné oblečení na ven i dovnitř.

 

Ubytování

Ubytování je přímo ve Zvukových lázních, ve společné ložnici na povlečených matracích. Vezměte si prosím spacáky. 

Za příplatek 200 Kč si můžete přiobjednat povlečenou deku a polštář (v omezeném množství).

Možnost VIP ubytování v Chaloupce NEPAL HOUSE
V těsné blízkosti zvukových lázní je čerstvě zrekonstruovaná útulná dřevěná chaloupka "NEPAL HOUSE". Kdo toužíte po ubytování v soukromí, je pro Vás připraveno VIP ubytování pro 1-4 osoby (se třemi přistýlkami), s vlastní kuchyňkou a koupelnou, postelemi, polštáři, peřinami a osuškami. 

Doplatek k ceně semináře za tři noci při obsazenosti: 1 člověk - 3000 Kč/os, 2 lidi - 1500 Kč/os, 3 lidi - 1000 Kč/os a 4 lidi - 800 Kč/os.

Rezervaci ubytování uveďte do poznámky v přihlášce nebo mailem či telefonicky 721 29 58 52. 

Nepálku můžete využít i mimo oficiální akce v Dajáně, např. k individuálnímu pobytu v ústraní (s možností využití muzikoterapie), víkendovému odpočinku, výletům nebo partnerské či rodinné dovolené. Minimální doba pobytu jsou dvě noci. Více info na tel. 608 820 930.

POHUDO je čtyřdenní akce, začínáme ve čtvrtek 16.11. v 19:00 večeří a následným hudebním jamováním (příjezd a ubytování od 17 hod.) a končíme v neděli 19.11. odpoledne. Pátek 17.11. je státní svátek, takže prodloužený víkend bez čerpání dovolené v práci.

Přihláška na POHUDO

Cena za čtyřdenní POHUDO zůstává při včasném přihlášení (do 16.9.2023) přibližně stejná jako u předchozích, stejně dlouhých seminářů, tj. se vším všudy 5.900 Kč (ubytování 3x 500 Kč, plná penze 3x 600 Kč, program 2600 Kč). Poté se cena postupně zvyšuje: Přihlášení do 16.10. je za 6.400 Kč a od 17.10. zaplatíte 6.900 Kč. 

Neváhejte a přihlaste se, dokud platí LAST MINUTE cena 5.900 Kč !!!

Pro páry, studenty a důchodce navíc sleva 10% a při příjezdu až v pátek ráno další sleva 800 Kč. 

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010, jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu, do zprávy uveďte POHUDO a své jméno. 


Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Roztěž 26, 284 01 Vidice. Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, pište do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz a my Vás propojíme. Parkování je hned u centra.

Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na viděnou 
S láskou Dan a Jana

 

Doporučená cena: 
5 900 Kč (do 11.11.2023)
6 900 Kč (od 12.11.2023)

Kalendář akcí

17. 07 | Středa | 18:00
aneb MUZIKOTERAPEUTICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ  pro dajánovské příznivce, přátele a kamarády... a nově taky pro všechny opravdové zájemce o muzikoterapii,...
27. 07 | Sobota | 10:00
Kdy jít hledat vizi K přechodovému rituálu Hledání vize nás přivádějí nejčastěji zlomové okamžiky našeho života, přechod do dospělosti, opouštění...
22. 08 | Čtvrtek | 18:00
CESTA (do) SRDCE Zvukové lázně Dajána Roztěž u Kutné Hory CESTA (do) SRDCE je intenzivní setkání se sebou samým, s hudbou našeho srdce, cestou...
03. 09 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž čp 26 u Kutné Hory Přijďte si zazpívat, zameditovat nebo jen poslouchat, odpočinout si, uvolnit se, naladit se, pobýt v kruhu...
08. 09 | Neděle | 18:00
VEČERNÍ ŠKOLA CELOSTNÍ MUZIKOTERAPIE je cyklus deseti večerních setkání, kde se budeme každý měsíc věnovat nějakému tématu, nástroji, technice či...

Přátelé