Podstata zdraví a přirozeného hubnutí

Na workshopu se naučít základním znalostem k samostatnému odstartování detoxikace a procesu hubnutí s přechodem na správnou stravu.

V průběhu (i po skončení) akce bude prostor na vaše konkrétní problémy a témata.  Po semináři máte možnost využít také 2 následné telefonické konzultace s koučem. V případě, že se s Petrem domluvíš na dalším procesu koučování a podpory. Bude cena semináře odečtena. Tudíž máš seminář zadarmo :)

Na seminář  dávám záruku vrácení peněz bez jakéhokoliv zdůvodňování. Když na konci programu nebudete spokojeni. Přijdete po semináři ke mně a řeknete, že chcete vrátit peníze. Netroufl bych si dávat takovou záruku, kdybych nevěřil tomu, co dělám a jak to dělám.

Jednotlivé bloky

  • Podstata hubnutí
  • Proč se vůbec pustit do změny životního stylu,  celostní pojetí člověka v nemoci a ve zdraví, motivace
  • Sebepoznání a sebepojetí – vztah k sobě samému i k druhým lidem = základní předpoklad psychického i fyzického zdraví
  • Dokonalá výživa bez jídelníčku a počítání kalorií – jde to vůbec? Základní informace o správné výživě. Živá strava a také informace o nezdravé stravě, které většinou neznáme.  Základní recepty a inspirace.
  • Prevence a příčiny onemocnění – přírodní detoxikační metody, regenerace, odhlenění, očisty orgánů - jater, ledvin a tlustého střeva

Cena:  

1100 Kč (v hotovosti na místě) /Místo máte rezervované po zaplacení zálohy 400Kč na číslo účtu

86-2976870277/0100  jako V.S uveďte číslo svého mobilního telefonu/

 

Doporučená cena: 
1100 Kč
Lektoři: 

Petr Pavlíček

Je bývalým vrcholovým sportovcem, několikanásobným mistrem republiky v atletice, bobovým reprezentantem a v roce 1998 mistrem světa ve startech na bobech. Po ukončení sportovní kariéry nastalo období hledání nových životních priorit.