PODHUDO 27. - 30.10. 2022

 

PODHUDO

27. - 30.10. 2022

Zvukové lázně Dajána

Roztěž u Kutné Hory

 

je podzimní varianta LEHUDA, ZIHUDA či JAHUDA takže vlastně také známá věc. Po úspěšných minulých akcích si Vás dovolujeme pozvat na další pokračování v tomto nekončícím hudebním a sebepoznávacím dobrodružství. Naše nové zvukové lázně Vás očekávají s otevřenou náručí.  Po třech letech tvrdé práce, na níž jste se mnozí podíleli s námi, konečně přichází to, proč jsme to všechno dělali.  

Od začátku roku již proběhlo několik úspěšných seminářů a my jsme zvědaví a natěšení, jak se Vám, kteří jste u nás ještě nebyli, v nových prostorech bude líbit.

Věříme, že Vám tohle setkání opět přinese spoustu radosti, inspirace a krásných okamžiků. Přijďte si připomenout pohodovou atmosféru předchozích akcí, zameditovat si, zahrát si a zazpívat, potkat se se starými známými i novými přáteli a rozšířit si znalosti a zkušenosti z oblasti muzikoterapie. Těšíme se s Vámi na další společné zážitky.

Podmínkou účasti na PODHUDO je absolvování některé předchozí Letní, Zimní nebo Jarní hudební dovolené, případně semináře Léčivé tóny. Nezáleží na tom, jestli jste se takové akce zúčastnili před lety anebo loni. Důležité je, abyste měli základní povědomí o naší práci a celostní muzikoterapii a mohli se tak posunout o kus dále, výše či hlouběji. 

Přihlásit se můžete on-line přihláškou (níže), mailem info@dajanapraha.cz nebo sms či telefonicky u Jany na mobilu 721 295 852.

Cena za PODHUDO se vším všudy je 5 600 Kč, při včasném přihlášení 5 100 Kč (do 10.10..2022).

Cena je stejná jako byla při minulých seminářích, jen mírně navýšená kvůli zdražujícím se potravinám.
Kapacita je omezená max. na 16 lidí.

Program PODHUDO

Opět se budeme věnovat zpěvu, hraní a meditacím. Užijeme si mantry a jiné posvátné písně, možná budeme alikvótně zpívat nebo společně vytvářet vlastní skladby a rytmy.

Budeme také meditovat s hudebními nástroji a budeme na ně i hrát. Nebudou chybět deště, gongy, indiánské píšťalky, šamanské bubny a další nástroje.

Máme pro Vás opět i nějaké nové nástroje a moc rádi Vám je představíme.

Těšíme se na sdílení Vašich zkušeností a zážitků. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí...

Po předchozích zkušenostech se těšíme, že zase zažijeme "rodinnou" atmosféru setkání přátel a kamarádů (ať už byli společně na nějakém semináři či nikoli), kteří mají společné zážitky a chuť objevovat něco nového. Klidně nám napište, co by Vás zajímalo a co byste chtěli prožít, rádi se Vámi necháme inspirovat. 

Program semináře bude opět pestrý, ale zároveň klidný a pohodový, takže pokud potřebujete zvolnit, zklidnit se a odpočinout si, je to ta správná volba. 

Místo konání

Nové ZVUKOVÉ LÁZNĚ na okraji obce Roztěž. Na (polo)samotě u lesa. Ve středu republiky i Evropy. U kapličky Panenky Marie a léčivého pramene. V místě, kde vznikl text české hymny. Pár kilometrů od významného starobylého města Kutné Hory. Kousek od přehrady Vrchlice. Tam, kde voda hučí po lučinách a bory šumí po skalinách, inu zemský ráj to na pohled.

 

Strava

Jídlo bude opět vegetariánské, pestré, výživné a zdravé.

Co s sebou

S sebou budete potřebovat spacák, deku, meditační či jiný polštářek, přezůvky, ručník, oblíbený (zvládnutý) hudební nástroj, uzavíratelnou lahev na vodu, pohodlné oblečení na ven i dovnitř. 

Přihláška na PODzimní HUDební DOvolenou

Kapacita semináře je omezená na 16 míst, tak s přihlášením příliš neotálejte.
Rezervace míst a kontakt pro dotazy a připomínky je mail info@dajanapraha.cz nebo mobily Jana 721 295 852 a Dan 608 820 930.

PODHUDO

27. - 30.10. 2022 ROZTĚŽ

PODHUDO je čtyřdenní akce, začínáme ve čtvrtek 27.10. večeří v 18:00 večeří a končíme v neděli 30.10. obědem, přibližně kolem 14 hod.

Cena do 10.10. (za program, ubytování a stravu) je 5 100 Kč.
Cena od 11.10. (za program, ubytování a stravu) je 5 600 Kč.

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010, jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu, do zprávy uveďte PODHUDO a své jméno. 

Nocleh je ve společné ložnici na půdě našeho nového centra. Vezměte si prosím spacáky. 

Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Roztěž 26, 284 01 Vidice. Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, pište do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je hned u centra.

Přátelé, mějte se báječně, těšíme se brzy na viděnou :o)
S láskou Dan a Jana

Doporučená cena: 
5100 Kč (do 10.10.2022)
5600 Kč (od 11.10.2022)

Kalendář akcí

17. 07 | Středa | 18:00
aneb MUZIKOTERAPEUTICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ  pro dajánovské příznivce, přátele a kamarády... a nově taky pro všechny opravdové zájemce o muzikoterapii,...
27. 07 | Sobota | 10:00
Kdy jít hledat vizi K přechodovému rituálu Hledání vize nás přivádějí nejčastěji zlomové okamžiky našeho života, přechod do dospělosti, opouštění...
22. 08 | Čtvrtek | 18:00
CESTA (do) SRDCE Zvukové lázně Dajána Roztěž u Kutné Hory CESTA (do) SRDCE je intenzivní setkání se sebou samým, s hudbou našeho srdce, cestou...
03. 09 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž čp 26 u Kutné Hory Přijďte si zazpívat, zameditovat nebo jen poslouchat, odpočinout si, uvolnit se, naladit se, pobýt v kruhu...
08. 09 | Neděle | 18:00
VEČERNÍ ŠKOLA CELOSTNÍ MUZIKOTERAPIE je cyklus deseti večerních setkání, kde se budeme každý měsíc věnovat nějakému tématu, nástroji, technice či...

Přátelé