OSLAVA DESETILETÍ DAJÁNY

PŘESUNUTO NA 30.1.2021

Oslava desetiletí Dajány Benefice na dostavbu nového muzikoterapeutického centra 10. 10. 2020 od deseti do deseti

téma celého dne:
léčení - umění - spiritualita
aneb ZMĚNA PARADIGMATU

 

V těchto dnech se zvukové lázně Dajána dožívají deseti let působení na poli muzikoterapie. Ze suterénu v Michli jsme postupně vystoupali přes přízemní prostory na Pankráci až do podkroví na Žižkově. Taková symbolická cesta vzhůru. A zároveň cesta do srdce, což je i název našeho posledního hudebně-meditačního CD.

V Dajáně za tu dobu proběhlo přes tisíc akcí (meditací, přednášek, kurzů, koncertů, cvičení, zpívání, terapií, masáží a mnoha dalších zajímavých setkání), kterých se zúčastnilo tisíce lidí.

Máme z toho velikou radost a vážíme si Vaší přízně.

Baví nás, že Vás to s námi baví. A těší nás, že má naše práce smysl.

Dan a Jana Čadovi

PŘESUNUTO NA 30.1.2021, nový termín zde: https://www.dajanapraha.cz/program/oslava-desetileti-dajany-0

V rámci oslav tohoto jubilea proběhne 10. 10. 2020 celodenní setkání v Salesiánském divadle v Praze Kobylisích a na pódiu se objeví to nejlepší, co se v Dajáně za ta léta odehrálo.

Vystoupí nejzajímavější přednášející, lektoři, muzikanti a umělci rozličných žánrů, se kterými spolupracujeme a lidsky i profesně souzníme. 

PŘESUNUTO NA 30.1.2021

PŘESUNUTO NA 30.1.2021, nový termín zde: https://www.dajanapraha.cz/program/oslava-desetileti-dajany-0
Celá oslava “desetiletí” zvukových lázní je zároveň BENEFIČNÍ AKCÍ, z níž všechny příjmy budou použity na dostavbu nového, přírodního muzikoterapeutického centra poblíž Kutné Hory, kam Dajána hodlá brzy rozšířit svoje aktivity. Je to důležitý předěl v životě Dajány a začne se tak psát její nová kapitola.

PŘESUNUTO NA 30.1.2021
Propojovacím tématem oslav je "umění, léčení a spiritualita", což jsou pilíře muzikoterapie, které se Dajána věnuje.

PŘESUNUTO NA 30.1.2021, nový termín zde: https://www.dajanapraha.cz/program/oslava-desetileti-dajany-0
A nad tím vším se klene téma všeobjímající a veleaktuální a to je ZMĚNA PARADIGMATU, která právě probíhá na všech úrovních a dotýká se každého z nás. Nechme se tedy překvapit, jak uvedené téma jednotliví účinkující uchopí. Těšit se můžete na přednášky, besedy, koncerty, filmy, meditace, setkávání...

Cena celodenní vstupenky je 1200 Kč.
Vstupenka je bez určení místa.

Ke každé vstupence obdržíte u vstupu dárek.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Po rezervaci vstupenky a uhrazení vstupného vám bude zaslán unikátní kód (slouží jako vstupenka)

Vstupné 1200 Kč/osobu uhraďte na účet čú 2901817279/2010. 

Tento kód si uschovejte a prokažte se s ním u vstupu, platí jako vstupenka.

Do zprávy pro příjemce uveďte: DAJ10 a jako variabilní symbol své telefonní číslo (pokud si nepřejete uvádět své telefonní číslo, vymyslete si jakékoliv jiné 6-ti místné číslo, které uveďte i v přihlášce v kolonce telefon, v případě nenadálých změn vás budeme kontaktovat pouze e-mailem).  

Bez těchto údajů není možné platby párovat. Vstupné je možné uhradit maximálně do 3 dnů od objednání vstupenky. 

PŘESUNUTO NA 30.1.2021

Storno vstupenky je možné pouze do 20.9.2020. Děkujeme za pochopení.

PŘESUNUTO NA 30.1.2021, nový termín zde: https://www.dajanapraha.cz/program/oslava-desetileti-dajany-0

Pokud dojde k jakékoliv změně z důvodu hygienické situace v ČR - Covid - bude vám e-mailem oznámen nový termín akce. Nebude-li vám nový termín vyhovovat, můžete si zažádat o vrácení vstupného v plné výši.

PŘESUNUTO NA 30.1.2021, nový termín zde: https://www.dajanapraha.cz/program/oslava-desetileti-dajany-0

ÚČINKUJÍCÍ:

Jan Vojáček

Ve své praxi propojuje vědecké poznatky o komplexním fungování lidského organismu a individuální přístup. Za pomoci funkční medicíny vede své klienty k uzdravení a rovnováze. Během lékařské praxe pochopil, že pokud chce člověka skutečně uzdravit, musí najít příčiny onemocnění, které jsou často skryté v jeho osobním příběhu. S tímto přesvědčením přichází každý den do své ordinace, klidný a připravený pomáhat lidem s otevřeným srdcem a vědomou myslí.

Jan Rak

Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu UK v Praze a po získání doktorátu se zúčastnil mnoha experimentů na urychlovačích po celém světě. Jeho hlavním předmětem výzkumu je teorie relativistického kvantového pole. Od doby, kdy se na univerzitě seznámil se základy kvantové fyziky, je fascinován světem obskurního a kontraintuitivního chování subatomárních částic a našel mnoho zajímavých souvislostí mezi kvantovou fyzikou a světem spirituality. 

Ondřej Smeykal

Český výtvarník a muzikant, profesionální hráč a průkopník hry na australský domorodý nástroj didgeridoo. Svým unikátním a svérázným projevem objevuje nové, dosud neprobádané oblasti hry a v jeho podání se z obyčejné duté větve stává malý komorní orchestr. Jeho osobitý styl hry vytváří hudbu přesahující od ambientu až po taneční klubovou scénu. Svou hudební dráhu nastoupil jako samouk, dnes jej potkáte na workshopech, koncertech a festivalech po celém světě.

Simona Babčáková

Herečka a žákyně improvizátora Jaroslava Duška prošla scénami Městského divadla Zlín, pražského Divadla v Dlouhé, Klicperova divadla v Hradci Králové a v současné době je členkou souboru Dejvického divadla v Praze. Kromě herectví se věnuje také moderování, vede improvizační workshopy a má svou ONE HUMAN SHOW. Přednáší na rozličná témata, např. vědomí, komunikace, vztahy, transformace, emoce, traumata atd.

Pjér la Šé´z

Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. Působí v kapelách Rakousko-Uhersko a Dopyjem a pudem. Vydal zatím pět knih - psychologickou studii Indián - zpráva o archetypu, hlubinný román o hledání sebe sama Den svatého Ignora, novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta, hlubinnou studii Psychologie souhlasu a současný román Zmrdztvýchvstání.

SVĚTLO DUHY film VILIAMA POLTIKOVIČE

Režisér dokumentárních filmů, kameraman, fotograf a cestovatel. Natočil přes 140 filmů, ve kterých se zabývá tématy spirituality a víry v různých podobách. Hlavním motivem filmu je hledání duchovního rozměru v hudbě i v denním životě. Názory významných duchovních představitelů a alternativních hudebníků z celého světa se prolínají s ukázkami působivé hudby, která sama v sobě nese toto poselství. Mezi účinkujícími je např. Eduard Tomáš, Rúp Verma, Gonsar Rinpočhe, Iva Bittová, Stephan Micus, David Hykes atd.

Tomáš Mach

Houslista, skladatel, pedagog. Jeho hudební kompozice jsou crossoverem mezi klasickou vážnou hudbou, jazzem, bluegrassem a různými druhy world music. Učil na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a na Bangkok Symphony Music School v Thajsku. Působil ve swingovém orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky, v Severočeské Filharmonii Teplice a v Bangkokském symfonickém orchestru. Koncertuje po celém světě a v posledních letech intenzivně spolupracuje s japonskou zpěvačkou a klavíristkou Hiroko Matsumoto, se kterou vydal několik CD.

Petr Piňos

Hudební skladatel, léčitel a hudebník. Mezi přední skladatele a interprety ambientní a relaxační hudby se zařadil již svou první nahrávkou v roce 1990. Svou hudbu nabízí jako prostředek k dosažení prožitku hlubokého uvolnění, klidu, vnitřního míru a harmonie. Volně se inspiruje šamanskými rituály, kde hudba a tanec sloužily jako nástroj k navození transu. Je spoluzakladatelem skupiny Létající koberec, v jejímž obsazení jsou hlavně šamanské a jiné bubny, doplněné o zpěvy, didgeridoo a další nástroje.

Veronika Diamantová

Zpěvačka, skladatelka a hudební pedagožka. Po absolutoriu na pražské konzervatoři se věnovala především jazzu. Založila kapelu Sofajazz a dnes zpívá v multižánrové kapele Duende a v bubenicko-transovním uskupení Létající koberec. Založila ženský kruh Divěna, vede šamanské semináře a spolupracuje se svým manželem, léčitelem Zdeňkem Chmelou. Je zakladatelkou, majitelkou a uměleckou ředitelkou hudební školy „Malý muzikant“, kde vytváří výukovou koncepci pro nejmenší děti.

 

Místo konání:

Salesiánské divadlo, Praha - Kobylisy (hned u stanice metra) - Kobyliské nám. 640/11, 182 00 Praha 8, https://www.strediskokobylisy.cz/divadlo

Vstupné v předprodeji 1200 Kč

pořádá DAJÁNA - ZVUKOVÉ LÁZNĚ
www.dajanapraha.cz

Dotazy k akci směrujte na akce@dajanapraha.cz nebo na telefon: 608 820 930.

Doporučená cena: 
1200 Kč
Lektoři: 

prof. Jan RAK

Je fascinován světem obskurního a kontraintuitivního chování subatomárních částic a našel mnoho zajímavých souvislostí mezi kvantovou fyzikou a světem spirituality. Jan Rak je profesorem ultra-relativistické jaderné fyziky na Jyvaskylově univerzitě ve Finsku. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze několik let před rozpadem komunistické éry.

MUDr. Jan Vojáček

Během lékařské praxe jsem pochopil, že pokud chci člověka skutečně uzdravit, musím najít příčiny onemocnění, které jsou často skryté v jeho osobním příběhu. Právě to mě přivedlo k funkční medicíně.

Pjér la Šé'z

Pjér la Šé'z - provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu.

Simona Babčáková

Simona Babčáková je známá herečka, která kromě toho, že je dlouhodobou členkou dejvického divadla a má na kontě své tvorby seriály jako Comeback, Neviditelní či Čtvrtá hvězda a filmy jako Zoufalci, U mě dobrý, Nestyda, Největší z Čechů nebo Díra u Hanušovic, také improvizuje, moderuje, lektoruje a přednáší. Celým dnem nás bude provázet svým jiskřivým humorem a ušlechtilá témata bude uzemňovat svými glosami, jak jsme u ní zvyklí.

 

Ondřej Smeykal

Ondřej Smeykal (19. prosince 1975 Sušice) je český výtvarník a muzikant, profesionální hráč a průkopník hry na australský domorodý nástroj didgeridoo a elektrodidgeridoo. Po ukončení základní školy odešel do Prahy na Střední výtvarnou školu Václava Hollara.

Kalendář akcí

16. 04 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné hory Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické, duchovní, obřadní...
26. 04 | Pátek | 13:00
Milí přátelé, po roční pauze se opět vracíme ke korálovému útesu Sataya v Rudém moři, abychom si společně užili radosti, moudrosti a napojení s volně...
07. 05 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž čp 26 u Kutné Hory Přijďte si zazpívat, zameditovat nebo jen poslouchat, odpočinout si, uvolnit se, naladit se, pobýt v kruhu...
13. 05 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...
13. 05 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...

Přátelé