Letní seminář Léčivé tóny a bubenický workshop

Prožitkový seminář a "Malá hudební dovolená" wink

Prodloužený víkend 3. - 6. července 2015

Čtyři dny plné léčivých tónů, rytmů, hudby, zpěvu, tance, bubnování, živé stravy, relaxace, klidu a pohody. Dopřejte si příjemnou dovolenou se spoustou nových zážitků a komfortní péčí v krásném prostředí hotelu Amantis. Kromě opravdu prvotřídního (čtyřhvězdičkového) ubytování a velechutné  stravy máme připravenou i nádhernou společenskou místnost. V případě hezkého počasí budeme trávit hodně času venku (hotel je obklopen krásnými lesy a k dispozici je i venkovní bazén). Zdarma ale můžeme využívat i saunu a vířivku v místním wellness studiu. Kromě skvělé polopenze, která je zajištěna v hotelu, si budeme tvořit RAW FOOD obědy, abychom si užili blahodárnosti živé stravy. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové a některé mají i možnost přistýlky. Součástí letního semináře bude spousta novinek a zpestření, jako např. bubenický „djembe“ workshop, lekce spontánního pohybu „Protancuj se k radosti“, ukázky různých masérských technik a terapií, cvičení orgánové sestavy Makko-ho atd. 

Zatím stále trvá nabídka slevy 50% na luxusní ubytování s polopenzí (tj. 3x 550 Kč) + wellness zdarma! S přihlášením ale neotálejte, zbývá posledních pár míst! 

Na tomto semináři si teoreticky i prakticky ověříme léčebné, harmonizační a relaxační účinky hudby, zpěvu, specifických zvuků a nástrojů, které jsou známy už tisíce let (a zároveň jsou potvrzeny nejnovějšími vědeckými výzkumy). Poznáme léčivé vibrace původních etnických, hudebních a duchovních nástrojů.

Přihláška na letní seminář Léčivé tóny

Budeme pracovat s deštným sloupem, sférickou píšťalou, rezonančním lehátkem, didgeridoo, gongem, hangem, tibetskými mísami, šamanskými bubny a dalšími nástroji. Naučíme se vnímat hudbu jinak. Budeme meditovat, relaxovat, zpívat mantry, cvičit, hrát si, zkoumat, hledat… a nacházet.

POMOCÍ ZVUKŮ A JEJICH VIBRACÍ BUDEME NACHÁZET ŠTĚSTÍ, KLID, ZDRAVÍ A HARMONII.

Tyto muzikoterapeutické semináře jsou vhodné pro kohokoli, kdo se chce naučit sám (sebe i druhé) léčit a harmonizovat, jakož i pro maséry, terapeuty, učitelky MŠ, učitele hudby, ošetřovatele, zdravotní sestry, lékaře a další profese.

Součástí letního semináře je bubenický workshop (5.7. od 14 do 18 hod.). Buben Djembe si můžete vzít svůj a nebo Vám ho zajistíme přímo od dovozce z Afriky (půjčovné je 200 Kč a pokud Vám bude buben vyhovovat, můžete si ho za zvýhodněnou cenu koupit).

Cena čtyřdenního semináře je 2 700 Kč (včetně bubenického workshopu a dalších aktivit, ubytování se platí zvlášť).

Záloha 1000 Kč se platí na účet 2600785680/2010 (VS = Vaše tel. číslo), zbytek na místě.

Program semináře: 3.7. příjezd, ubytování (od 15 hod.), v 19 hod. (po večeři) zahájení semináře,  4.7. od 9:30 do 18 hod., 5.7. od 9:30 do 18 hod. a 6.7.od 9:30 do 17 hod. Bubenický workshop bude v sobotu 5.7. od 14 do 18 hod.

Místo letního semináře: Hotel Amantis**** v Jizerských horách

Zapůjčení bubnu djembe od lektora workshopu za 200 Kč.

Pro více informací volejte na tel.: 721 040 045 nebo pište na mail akce@dajanapraha.cz

Na shledanou se těší průvodci seminářem Dan a Jana Čadovi


 

Doporučená cena: 
2700 Kč
Reference: 

V úctě a s láskou Jarka

Milá Jano, milý Dane, děkuji za možnost pobytu v Zeleném mlýně na Vašem semináři. Do dnešního dne jsem plná všeho, co jsem tam prožila, zažila, čerpám.z toho energii a zpřízněným duším vyprávím o bubnech, "australské rouře", deštném sloupu ... a samozřejmě o LEHÁTKU. Nesmím zapomenout ani na cvičení Makko-ho, kterému se každé ráno oddávám. Je to balzám na duši, celý den má tak dobrý začátek. Mějte se moc fajn.

S láskou, Mája

Milý Dane a Jani, chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný seminář léčivých tónů, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Velký dík také za zpívání manter. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.

Dáša Volná

Ahoj Jano a Dane! Konečně se ozývám se svým ohlasem na Váš seminář Léčivé tóny, který však s odstupem času nebude již tak vyčerpávající. Ovšem celý seminář byl pro mne velkým darem. Nic jsem neočekávala, předem nezjišťovala s tím, že se nechám překvapit a to se Vám moc povedlo. Jak se skladbou celého semináře, tak s jeho hosty - Vlastou Markem i Migelem, kterého mám jako svého syna. Po semináři Léčivé tóny mi ještě 3 dny rezonovaly všechny buňky v těle rozezvučené zvuky všemožných hudebních nástrojů, které vlastníte. Největším zážitkem a současně vnitřím prožitkem pro mne však byla závěrečná meditace, ve které jsem se zaposlouchala velmi intenzivně do všech zvuků a jejich vnímání mě uvedlo do hluboké meditace, během které mi prošly vědomím celé dějiny lidstva. Vlastně to začalo vznikem světa. Teď s odstupem času již nedovedu vyprávět celý příběh, ale každý nový zvuk mi navodil další obraz - např. hlas zvonků příchod křesťanství atd. a tak mě postupně Vaše hraní  a zvuky jednotlivých nástrojů vedly od vzniku života na Zemi celými dějinami až do současnosti, kdy jsem se nakonec spojila sama se sebou a následně s celým Vesmírem..... Prostě slovy nevyjádřitelný silný prožitek. Proto mi ještě pár dní vibrovaly všechny bunky v těle. Kudy chodím, doporučuji zažít atmosféru ve Vašem centru s prožitky, které nabízíte. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji za tu zkušenost. Mějte se moc hezky. Prostě jak nejlépe dovedete a ať se daří!!!  

Moc děkuji Veronika

Ahoj Dane a Jani. Seminář Léčivé tóny se mi moc líbil. Byl plný zvuků, které naše těla i duše potřebují slyšet a zejména meditace jsem hltala plnými doušky. Největší zážitek byl pro mě ležet na rezonančním lehátku a nechat příjemně provibrovat celé tělo. Po absolvování víkendu jsem měla pocit, jakoby mi všechny ty zvuky učesaly energie v těle a celou mě zharmonizovaly. Po týdnu v práci už bohužel velká část této energie vyprchala, ale je to alespoň důvod zase někdy k Vám zavítat! :-).

Kalendář akcí

22. 09 | Pátek | 09:00
Víkendové setkání s indiány KOGI WIWA z Kolumbie "Starší bratři" z indiánského kmene Kogi přijedou na návštěvu do srdce Evropy, kam je přivedlo...
25. 09 | Pondělí | 18:00
Oproti tradičnímu zpívání manter tentokrát využijeme příležitosti vzácné návštěvy indiánů KOGI a uspořádáme společný hudební večer. Přijďte si...
28. 09 | Čtvrtek | 09:00
Přátelé, kamarádi, příznivci, zveme Vás do Roztěže na PRAHUDO (pracovně-hudební dovolená) PRAHUDO je už pro většinu z Vás známý pojem. Přes den...
10. 10 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné hory Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické, duchovní, obřadní...
16. 10 | Pondělí | 09:00
Zveme Vás do Dajány na individuální, párovou a skupinovou muzikoterapii. Působíme ve Zvukových lázních v Roztěži u Kutné Hory a každé sudé pondělí...

Přátelé