Hudební dovolená pro pokročilé

 

POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO !

Prožitkový muzikoterapeutický workshop pro „pokročilé“

11. - 15. 7. 2018

Lázně Roztěž u Kutné Hory

 

Hudební pobyt pro všechny, kdo už s námi absolvovali víkendový seminář Léčivé tóny či nějakou dřívější Hudební dovolenou, bylo jim s námi dobře a chtějí si prohloubit zkušenosti s léčivými nástroji, zpěvem, rytmem a hudebními meditacemi.

 


Milí přátelé, opět jsme pro vás letos připravili tradiční LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU - pětidenní pobyt pro „pokročilé“. LeHuDo bude opět plná léčivých tónů, rytmů, vibrací, pohody a zábavy. Těšíme se, že zase potkáme „staré známé“ a že si spolu užijeme krásné chvíle.

Udělejte si na sebe čas a dopřejte si něco opravdu výjimečného.  Užijte si s námi úplně jinou dovolenou. 

Co budeme dělat?

Budeme pokračovat v tom, co jsme dělali minule, budeme více a déle zpívat, hlouběji a efektivněji meditovat, více společně hrát a jamovat, budeme se opět nořit do zvuků a vibrací, cvičit, zdravě jíst, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Necháme působit hudbu na naše těla i mysl, propojíme se v rytmických cvičeních a při společném hraní a zpěvu. Budeme mít i dost času sami pro sebe, na procházky, odpočinek, relaxaci a sport. A taky uděláme prostor pro Vás, s čím přijedete, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními.


Bude to kombinace pasivního i aktivního odpočinku, hlubokých prožitků, zkoumání a vnímání. Propojíme se se zvukem, sami se sebou, s ostatními navzájem, s okolní přírodou a s celým vesmírem...

5ti denní pobyt zahrnuje

 • Workshop s různými etnickými, obřadními a muzikoterapeutickými hudebními nástroji. Představíme Vám další nástroje, nové techniky a cvičení.
 • Dechová cvičení, zpívání do čaker, zpěv manter a alikvótních tónů
 • Orgánová sestava Makko-ho 
 • V případě pěkného počasí budeme trávit hodně času v přírodě, k dispozici je prostorná společenská místnost
 • Bubenický workshop na africké djmebe se skvělou Věrkou Cestrovou
 • Ubytování ve vícelůžkových pokojích 
 • Plná vegetariánská penze, připravovaná těmi nejlepšími kuchařkami, které si umíte představit. Petra „Rawstlinka“ Slabá (sbírá pochvaly a uznání z nejprestižnějších seminářů po celé republice) a Marta „Meeta“ Tovtová, výživová poradkyně a specialistka na terapii jídlem, čínskou medicínu a ajurvédu. Těšte se! :-)

On-line přihláška na letní hudební dovolenou pro pokročilé
 
Zálohu 2000 Kč zaplaťte na účet  2100975007/2010 (VS = Vaše tel. číslo), zbytek na místě.
Možnost zapůjčení bubnu djembe na bubenický workshop za 200 Kč.
Pro další informací volejte na tel.: 608 820 930 nebo pište na mail  akce@dajanapraha.cz

Místo pobytu

Lázně Roztěž u Kutné Hory je nádherné místo v srdci Čech. Josef Kajetán Tyl, okouzlen zdejší přírodou, napsal text české hymny. Místní zájezdní hostinec vznikl před dvěma sty lety jako zámecké lázně. Léčivý pramen, který hned vedle vyvěrá ze země, je známý tím, že se jeho vodou vyléčilo mnoho nemocných. Prvním byl slepý mládenec, který díky této vodě prozřel. Začalo sem jezdit spousta lidí, konaly se zde velké poutě a byla tu postavena kaplička zasvěcená panně Marii pomocné. Uvidíte sami, jak silnou energii má toto místo. Dnes fungují Lázně Roztěž jako poctivá vesnická hospoda s příjemným ubytováním a klasickým společenským sálem.
http://www.lazneroztez.cz/

Cena za workshop

Poslední tři letní pobyty jsme trávili v hotelu Amantis v Jizerských horách a mnozí jste tam byli s námi. Bylo tam vždy nádherně a moc jsme si to užili. S výstavbou bazénu nám ale zvýšili cenu ubytování o 50% a tak jsme se rozhodli hledat nové místo. Po mnoha pokusech jsme našli Lázně Roztěž! Ubytování je sice skromnější, není tam wellness, ale budeme tam nerušeni a úplně sami a máme ty nejlepší kuchařky pod sluncem! A místo zdražení můžeme zlevnit!

Cena pětidenního workshopu včetně ubytování a stravy je 7.400 Kč. Kapacita workshopu je max. 20 osob a když se přihlásíte včas, získáte ještě slevu :-)  
Pro včas přihlášené účastníky vyhlašujeme SLEVU 10%,  takže do 31.5. je cena 6.600 Kč.
Pokud jste už přihlášení, pozvěte i své známé, přátele a kamarády 

Co si odvezu

 • Další užitečné rady, návody a zkušenosti, jak se zklidňovat, harmonizovat a léčit zpěvem, rytmem a hudbou 
 • Kupu krásných zážitků, dojmů a pocitů z hlubokých meditací, společného hraní a zpívání, tance, procházek, sdílení...
 • Setkání se starými známými i mnoho nových, podobně naladěných přátel a kamarádů 
 • Radost, pohodu, vnitřní klid a uvolnění


Časový harmonogram:

11.7. od 15:00 do 18:00 možnost ubytování a registrace; v 18:00 společná večeře a od 19:00 úvodní workshop
12.7. - 14.7. od 9:30 do 18:00 hod. workshop, po večeři volný program (individuální či společná zábava, procházky, sport, oheň, zpěv, tanec, jamování atd.)
15.7. od 9:30 do 13: hod. Workshop, potom oběd a odjezd

Na shledanou se těší průvodci workshopem Dan a Jana Čadovi a Věrka Cestrová

Reference z loňské hudbení dovolené:

Doporučená cena: 
7400 Kč
Lektoři: 

Věra Cestrová

Zabývám se masážemi a výukou masáží už více jak 20 let. Mnoho let jsem studovala a zabývala se uměním doteku, energiemi a meditacemi. Miluji africké hudební nástroje, cajon (původem z Peru) a vůbec hudbu, kde je slyšet zvuk starých rytmů a nástrojů. Nyní se věnuji bubnům, výuce masáží a internetovému obchodu pro maséry.

Kalendář akcí

31. 01 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné Hory Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše...
06. 02 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
10. 02 | Pátek | 18:00
Víkendový prožitkový seminář s praktickou výukou Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů....
14. 02 | Úterý | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné hory Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické, duchovní, obřadní...
20. 02 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...

Přátelé