Malá Hudební Dovolená

Na letním semináři Léčivé tóny v Jizerských horách (3.-6.7.) zbývá posledních pár míst a zatím stále platí sleva 50% na luxusní ubytování a stravu v hotelu Amantis (3x 550 Kč). Součástí bude bubenický workshop a wellness zdarma!

Chcete-li se naučit zbavovat stresu a napětí, harmonizovat tělo i duši a léčit různé nemoci a problémy na fyzické i psychické úrovni, seminář je právě pro Vás. Přihlášku najdete zde: http://www.dajanapraha.cz/program/letni-seminar-lecive-tony-bubenicky-workshop

Prodloužený víkend (páteční odpoledne, sobota, neděle a sváteční pondělí) plný léčivých tónů, rytmů, hudby, zpěvu, tance, bubnování, živé stravy, relaxace, klidu a pohody zažijete od 3. do 6. července v Jizerských horách. Dopřejte si příjemnou dovolenou se spoustou nových zážitků a užijte si do sytosti komfortní péče hotelu Amantis a krásné okolní přírody. Hotel nabízí prvotřídní (čtyřhvězdičkové) ubytování a lahodnou stravu. V případě hezkého počasí budeme trávit hodně času venku (hotel je obklopen krásnými lesy a k dispozici je i venkovní bazén). Dle chuti (a zdarma) můžete využít i saunu a vířivku v místním wellness studiu. Kromě skvělé polopenze, která je zajištěna v hotelu, si budeme tvořit RAW FOOD obědy, abychom si užili blahodárnosti živé stravy. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové a některé mají i možnost přistýlky. Součástí letního semináře bude spousta novinek a zpestření, jako např. bubenický „djembe“ workshop, lekce spontánního pohybu „Protancuj se k radosti“, ukázky různých masérských technik a terapií, cvičení orgánové sestavy Makko-ho atd.

 

Budeme pracovat (hrát si) s deštným sloupem, sférickou píšťalou, rezonančním lehátkem, didgeridoo, gongem, hangem, tibetskými mísami, šamanskými bubny a dalšími nástroji. Naučíme se vnímat hudbu jinak. Budeme meditovat, relaxovat, zpívat mantry, cvičit, hrát si, zkoumat, hledat… a nacházet štěstí, klid, zdraví a harmonii.

 

Tyto semináře jsou vhodné pro kohokoli, kdo se chce naučit sám (sebe i druhé) léčit a harmonizovat, jakož i pro maséry, terapeuty, učitelky MŠ, učitele hudby, ošetřovatele, zdravotní sestry, lékaře a další profese.

Cena semináře je 2 700 Kč (včetně bubenického workshopu), zapůjčení djembe stojí na celý seminář 200 Kč a komfortní ubytování se stravou v hotelu Amantis Vás vyjde na 1650 Kč.

 

Kalendář akcí

20. 09 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...

Přátelé