Léčivé tóny a další hudební lahůdky z Dajány

Milí přátelé, pod nohama nám cinká poztrácené listí z listopadových písní Wabiho Daňka a do toho fouká vítr a jemně prší. Na první pohled trošku nevábné počasí, ale na poslech to je balzám pro duši (i pro uši). Všechno to jsou totiž přirozené a přírodní zvuky a když si do toho budete ještě trošku pobrukovat nebo prozpěvovat, bude to dokonale léčivé. 

Pokud si chcete takovou zvukově-léčivou a harmonizační lázeň užít v teple a pohodlí, přihlaste se na prožitkový seminář Léčivé tóny, který bude 2.-3. prosince 2017 v Dajáně. Nechte se nadchnout a inspirovat hravostí, radostí, klidem a pohodou. Přijďte se přeladit na veselejší frekvenci a rozpustit podzimní napětí a stres. Letos je to poslední šance. Naučíte se hrát na různé zajímavé a léčivé nástroje, meditovat, relaxovat, zpívat a odpočívat. Mrkněte do fotogalerie a referencí. Poslední místa čekají právě na Vás :-)

Pro účastníky našich seminářů a hudebních dovolených jsme připravili na začátek příštího roku pokračování ve formě hudebně-meditačního soustředění 19.-21.1.2018 v Drevníkách u Dobříše. Budeme zde více a déle zpívat mantry, zaměříme se také na alikvótní zpěv, dopřejeme si dešťovou meditaci s několika velkými dešťovými sloupy a hlubokou gongovou meditaci, dostane se na indiánské píšťalky, koncovky, brumle, sférickou píšťalu a další nástroje. Ponoříme se do zvuků a vibrací a necháme se jimi unášet do jiných sfér a dimenzí. K tomu bude mít  skvělou vegetariánskou stravu, bazén, saunu a večerní jamování... Ochutnávka programu a setkání absolventů letních hudebních dovolených proběhne 1.12. v 18 hod. v Dajáně.

V závěru roku si můžete ještě přijít do Dajány zazpívat mantry, zameditovat při hudbě či navštívit nějakou přednášku nebo individuální terapii. Přijali jsme taky pozvání Igora Chauna na 18. setkání Gošárníků v Brně a s Pavlem Vondráškem si užijeme Kvantovou hudební meditaci na Václaváku. Tak Vás tam taky rádi uvidíme. Všechny akce najdete na webu www.dajanapraha.cz:

28.11. Dan a Jana Čadovi - Zvuková lázeň (hudební meditace)
1.12. Dan a Jana Čadovi - Hudebně-meditační večer "pro absolventy"
2.-3.12. Dan a Jana Čadovi - Workshop Léčivé tóny I.

6.12. Břeťa Bátěk - Povolání jako životní cesta (přednáška a meditace)
8.12. Ondra Smeykal v Betlémské kapli
13.12. Dan a Jana Čadovi - Zpívání manter
14.12. Ondra Smeykal – Didgeridoo a gongy - Plný
15.-17.12. Dajána na 18. Setkání Gošárníků v Brně
19.12. Dan Čada a Pavel Vondrášek - Kvantová hudební meditace (Václavské nám. 10)
19.-21.1.2018 Dan a Jana Čadovi - Hudebně-meditační soustředění (Drevníky)

25.1.2018 Pjér la Šé´z - Osud (přednáška v ZŠ Horáčkova, Praha 4)

27.1.2018 Aleš Michálek - Rodinné konstelace

Vstupenky na předslunovratový koncert Ondřeje Smeykala v Betlémské kapli jsou k mání v Dajáně a rychle jich ubývá. Stojí 420 Kč a v ceně je i Ondrovo nové cédéčko, které pokřtí 8.12. 2017 ve 20 hod. Jaroslav Dušek.

Největší radostí je, udělat někomu radost :-) Svým blízkým (ale i sobě) u nás můžete pořídit krásné a přitom praktické dárky, jako jsou kouzelné zvonkohry Koshi, tibetské mísy, dešťové sloupy, šamanské bubny, didgeridoo a další. Najdete u nás také cédéčka s relaxační a meditační hudbou (Dajána, Ondra Smeykal, Maok, Patrik Kee, Petr Piňos, Ivo Sedláček, Tomáš Mach, Altai Kai atd.), zajímavé knihy (Vlastimil Marek, Pjér la Šé´z, Jaroslav Dušek, Jan Hnízdil atd.) nebo úžasné fotoobrazy z Nepálu. Jako vánoční dárek můžete také někomu věnovat dárkový poukaz na hudební relaxaci, masáž, terapii či workshop Léčivé tóny (nejbližší bude 2.-3.12.2017 a 3.-4.2.2018). Většinu dárků najdete v naší internetové nabídce, ostatní je přímo v Dajáně. Přijďte si nástroje vyzkoušet (návštěvu je ale potřeba předem domluvit). 

„Dál a dál tou záplavou, co pod nohou se blýská, co mě nutí do zpěvu se dát,
tak si chvíli zpívám a potom radši pískám píseň co mě učil listopad.
Listopadový písně od léta už slýchám, vítr ledový přinesl je k nám, 
tak mě nečekej, dneska nikam nepospíchám, listopadový písni naslouchám…“


Přátelé, brouzdejte se spadaným listím, zpívejte si a nikam nepospíchejte :-)
S láskou a radostí zdraví Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Doudlebská 4, Praha 4 – Pankrác
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

05. 12 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
12. 12 | Pondělí | 19:00
Místo konání: Roztěž u Kutné Hory Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše...
12. 01 | Čtvrtek | 18:00
ZIHUDO 2023 (Zimní hudební dovolená)  aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění   12. - 15. 1. 2023, Zvukové lázně...

Přátelé