Fotky a videa ze semináře  LÉČIVÉ TÓNY

Začátkem července proběhl v Dajáně (resp. ve studiu Nuevo) další seminář Léčivé tóny ke spokojenosti všech účastníků i lektorů. Máme radost, že se opět rozrostl počet aktivních příznivců přirozené a léčivé hudby. Nádherná a pohodová atmosféra na Vás dýchne z fotek, videonahrávek a referencí, které nám účastníci poslali.

Součástí semináře byla přednáška muzikoterapeutického průkopníka, hudebníka, spisovatele, propagátora přirozených porodů a neúnavného duchovního buditele Vlastimila Marka. Moc si vážíme jeho výjimečné účasti a děkujeme za moudrá slova. V rámci semináře také proběhl sobotní bubenický workshop, kterého se zúčastnilo třicet nadšených bubeníků. David Oplatek všechny tak uchvátil a nadchl, že se nikomu večer nechtělo odejít a dlouho do noci zněly Senovážným náměstím africké rytmy... Pokud se chcete naučit harmonizovat tělo a duši, zbavovat se stresu a napětí, léčit různé nemoci a problémy na fyzické i psychické úrovni, sledujte kalendář na webu a přihlaste se na některý z dalších seminářů. Nejbližší bude pravděpodobně 8. - 9. 11. 2014.

 

Píše se o: 

Vlastimil Marek

Vlastimil Marek (* 23. srpna 1946) je český alternativní hudebník, zenový buddhista, publicista, lektor, spisovatel a duchovní učitel. Od roku 1997 publikoval pravidelně na internetu, přispíval svými fejetony do deníku Svět namodro (Dana Dočekala), a od září 2006 byl aktivním blogerem a do července 2008 publikoval několik stovek článků na blogu časopisu Respekt. Z důvodů odlišného názoru na povolování negativních komentářů tzv. trollů pak přesunul svůj blog na blog.baraka.cz, kam píše dodnes (2012).

 

David Oplatek

Po zkušenostech jednak s výukou v lidové škole umění (hrál jsem 7 let na piano) jednak na střední škole ("fantastická výuka" hudební výchovy) jsem si byl jist, že již na žádný hudební nástroj v životě hrát nebudu. Až se mi v mých 21 letech dostalo do ruky djembe. Díky svému prvnímu učiteli, kterým byl Honza Vávra, jsem si uvědomil, že byť nejsem obdařen talentem, přesto se mohu zapojit do hry s ostatními aniž by mi někdo dával neustále najevo, že se mám věnovat činnosti jiné.

Kalendář akcí

20. 09 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...

Přátelé