Festival Evolution, Rok Vepře a Tomáš Klus

Milí přátelé, blíží se svátek rovnodennosti a hned potom vypukne další ročník festivalu Evolution. Pomalu už balíme nástroje, abychom jimi jako každý rok naplnili náš muzikoterapeutický stánek. I letos nás najdete v levém křídle holešovického výstaviště pod označením LK21. Můžete si zde vyzkoušet naše "zázračné" rezonanční lehátko, sundrumy, dešťové sloupy, didgeridoo, šamanské bubny, zvonkohry koshi a další léčivé nástroje. S nimi můžete relaxovat, meditovat, harmonizovat, masírovat, léčit, koncertovat a dostávat se do změněných stavů vědomí. Pokud se chystáte nakupovat, můžete se těšit na festivalovou slevu! Pro odvážné s sebou vezmeme hemisférový bicykl  ;-)

V rámci nabitého programu můžete v pátek v 17 hod. nebo v neděli ve 13:30 v sále S5 navštívit naši přednášku "Muzikoterapie pro každého". Představíme Vám "nástroje vnitřní transformace" a seznámíme Vás s principy muzikoterapie - léčení zvukem. 
Je nám ctí, že můžeme v neděli v 16:50 na hlavním pódiu zakončit celý festival naší hudební meditací Mitakuye Oyasin – Cesta do srdce. Pro tuto výjimečnou příležitost jsme si přizvali dva vzácné hosty - japonskou pianistku a zpěvačku Hiroko Matsumoto a významného českého houslistu Tomáš Macha. Na festivalu Evolution tak nastane vzácná příležitost, kdy se prolnou zvuky muzikoterapeutických a klasických hudebních nástrojů a vy se s námi můžete ponořit do těchto uklidňujících tónů zvukové lázně. 

Už více jak měsíc nám podle čínské kosmologie vládne hliněný Vepř a tak chcete-li se dozvědět, co nám tento rok přinese, jak se na jeho vrtochy připravit a s jakými energiemi se budeme setkávat, mrkněte na přiložený videozáznam z přednášky Terezy Viktorové, která byla opět hostem v Dajáně.

Hlásíme, že na webu už jsou přihlášky na LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU a polovina míst je již obsazena! Tento zájem nás moc těší a tak jen připomínáme, že začátečníci jsou v termínu 7.-11. 8.  a pokročilí 14.-18. 8. Obě hudební dovolené budou v tantra centru Černívsko (u Blatné), kde nás čeká skvělá kuchyně, příjemné ubytování, přírodní koupání, menhirový kruh, krásná příroda a spousta dalších překvapení…

Abyste nebyli ochuzeni o hudební zážitky na začátku prázdnin, připravili jsme pro Vás 5.-7. července relaxační seminář LÉČIVÉ TÓNY SPECIÁL. Bude to taková malá hudební dovolená aneb letní, třídenní, antistresový, hudebně-meditační, muzikoterapeutický, příměstský tábor pro dospělé :-) Proběhne překvapivě v Praze, v Hobby centru na Pankráci, kde jsme už měli řadu krásných seminářů a byli jsme tam vždy všichni spokojení. Tak se těšíme :-) 

Pro úplnost ještě dodáváme, že 6.-7.4. proběhne v Praze víkendový workshop LÉČIVÉ TÓNY. Kapacita je už téměř plná, ale pro rychlé zájemce se ještě nějaké místo najde. Budeme společně hrát, meditovat, relaxovat, zpívat, odpočívat, léčit se a radovat :-)

Kromě zmíněných hudebních workshopů Vám nabízíme i další zajímavé akce. Vše najdete na www.dajanapraha.cz.

27.3. Zpívání manter v Dajáně
4.4. Tomáš Klus v Břevnovském klášteře
5.4. Hudebně-meditační večer v Dajáně 
6.-7.4. Léčivé tóny – víkendový workshop
10.4. Hudebně-meditační večer v Dajáně
17.4. Zpívání manter v Dajáně
25.4. Šamanské bubny – večerní workshop
30.4. ČARO-DĚJ-NIC-E přednáška Pjéra la Šé´ze
8.5. Rodinné (a jiné) konstelace – Aleš Michálek

S radostí se připojujeme k pozvání na akustický kytarový koncert Tomáše Kluse pro „Motýlí křídla“ 4. 4. v Tereziánském sále Břevnovského kláštera. Vstupenky se platí na transparentní účet a výše příspěvku není nijak omezena. 100% výtěžku jde na veřejnou sbírku pro lidi s nemocí motýlých křídel. Koncert pořádá "Křídla Křídlům" ve prospěch charitativní organizace  DEBRA ČR. Partnery koncertu jsou Břevnovský klášter, Keiretsu Forum CEE, Angel Academy a Angel woman. Děkujeme za podporu dobré věci a 4. 4. se těšíme na viděnou!

Přátelé, mějte se krásně, zpívejte si a radujte se. Jaro je za dveřmi :o)

S láskou Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

22. 08 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
26. 08 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
12. 09 | Sobota | 10:00
PRAHUDO - pracovně-hudební dovádění v Roztěži pro absolventy dajánovských kurzů
16. 09 | Středa | 19:00
26.8. v 19 hod. budeme zpívat mantry na Balkáně. V případě deště v Dajáně. Našli jsme klidné místo, autem 5 min. od Dajány. Je to bývalé hřiště na...
18. 09 | Pátek | 10:00
Ve dnech 18. - 20. 9. 2020 nás můžete potkat na festivalu Evolution. ...popis připravujeme...  Těšíme se na vás ;o)  

Přátelé