AKCE! S Dajánou NA DOVOLENOU ;-)

Milí přátelé, 
jaro se pomalu mění v léto a Dajána Vás zve do své (hudebně-meditační) náruče ;-)
 

LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ
AKCE - SLEVA 10% speciálně pro vás

 

Na zbývající volná místa vyhlašujeme od 1.6. při příležitosti 10. výročí Dajány SLEVU 10% nově přihlášeným párům a dvojicím a jako poděkování za věrnost i všem bývalým účastníkům Hudebních dovolených, Léčivých tónů, workshopů a přednášek. Slevu si vyžádejte v poznámce přihlášky a napište tam, které akce v Dajáně jste se účastnili nebo s kým ve dvojici se hlásíte. Platí na všechny hudební dovolené.

Pokud si ještě nejste jistí, proč s námi jet, tak třeba proto, že:

- během 5ti dnů se dozvíte základy "muzikoterapie pro každého"
- zažijete více než 25 hod. workshopů a seminářů
- zklidníte se, uvolníte, přijdete na jiné (lepší) myšlenky
- seznámíte se s léčivými hudebními nástroji a naučíte se na ně hrát
- oblíbené nástroje si můžete na místě i koupit
- poznáte nové, zajímavé a podobně naladěné lidi
- naučíte se různé (zdraví prospěšné) techniky, cvičení a meditace
- budete jíst tu nejlepší vegetariánskou stravu
- budete pobývat v romantickém prostředí staroanglického statku
- zažijete "jinou dovolenou", která vystihuje původ tohoto slova "dovolit si to"

Dovolte si odpočívat, radovat se, hrát si, zpívat, být v klidu, tady a teď.

Pobyt vám pomůže lépe přijmout změny, kterými právě procházíme, pustit staré myšlení a vzorce chování. Vžít se do nového paradigmatu, rozvíjet svůj vnitřní potenciál, intuitivně vnímat souvislosti a soustředit svou pozornost na to, jakou realitu chcete prožívat. 

Uděláme si minimálně jeden výlet a to buď na posvátnou horu Říp nebo do nedostavěného chrámu v Panenském Týnci. Obě místa rozhodně stojí za návštěvu.

Dále si vyzkoušíte jedinečný HEMICYKL, který skvěle propojuje mozkové hemisféry a který není nikde jinde k mání a vyzkoušení!!! 

Naučíte se cvičit osvědčenou orgánovou sestavu MAKKO-HO, která Vám rozproudí energii v celém těle a zharmonizuje všechny vnitřní orgány. Vyzkoušíme si i skvělé dýchání podle Wima Hofa a další techniky.

Přivítáme i hosty! Herečka, zpěvačka a cvičitelka jógy Brigita Cmuntová nám ukáže jak jsou propojené a navzájem se ovlivňují dech, hlas, tělo a pohyb. Bubenice a lektorka Věrka Cestrová nás naučí základní i pokročilejší techniky hry na africký buben djembe a různá rytmická cvičení. 

Zažijete na vlastní kůži nástroje vnitřní transformace, jako jsou dešťové sloupy, rezonanční lehátko, sférická píšťala, metrový čínský gong či obří tibetská mísa.

Podle chuti (a počasí) si užijete koupání v místním rybníce a možná i v nově vybudovaném jezírku. Komu to nebude stačit, může využít nedalekého golfového hřiště či jízdy na koních. Zkrátka spousta zábavy i poučení pro každého :-)

Nabízíme Vám tři termíny = tři úrovně pokročilosti. Přihlášky najdete u každé akce na webu www.dajanapraha.cz a o své zaplacené zálohy se rozhodně bát nemusíte. Kdyby aktuální situace nedovolila hudební dovolené uskutečnit, peníze Vám samozřejmě hned vrátíme na účet. Kapacita jednotlivých workshopů je omezená na 20 lidí a zbývá zhruba třetina míst, tak neváhejte! 

2. - 6. 7. LEHUDO - Letní hudební dovolená pro začátečníky
5 dní s léčivými hudebními nástroji. Naučíme vás, jak je rozeznít, jak je využít při meditaci a relaxaci. Zkušenosti využijete pro sebe, pro děti, na lekcích jógy, při masážích a podobně :o)

8. - 12. 7. POHUDO - Letní hudební dovolená pro pokročilé
Muzikoterapeutické soustředění pro absolventy předchozích hudebních dovolených či LÉČIVÝCH TÓNŮ. Nové nástroje, delší mantry, hlubší meditace, večerní jamy... 

1. - 8. 8. VELEHUDO - Letní hudební dovolená pro superpokročilé
Pro dajánovské “štamgasty”, kteří mají za sebou LEHUDO, POHUDO i ZIHUDO a nestačí jim to :-) Kamarádské, hudebně-léčivé setkání, vzájemné sdílení a jamování, tentokrát prodloužené na celý týden!!!

Do léta se můžeme potkat v Dajáně na individuální muzikoterapii nebo třeba
10.6. na večerním Workshopu "šamanské bubny",
17.6. na Zpívání manter,
24.6. na Hudební meditaci nebo
29.6. v Salesiánském divadle na besedě s prof. Janem Rakem
.

Aktuální informace najdete na našem webu a fb

Víkendové PRAHUDO (pracovně-hudební dovolená) čili brigáda na vznikajícím hudebně-meditačním centru u Kutné Hory bude 13. - 14. 6. opět hlavně pro chlapy, protože nás čeká stavění kůlny a další silové sporty :-) Bližší info na tel. 608 820 930 nebo mailem dancada@email.cz. Po práci bude tradiční hudební jam :-)

Nedávné společné zpívání manter nás po nucené odmlce opět nadchlo, povzbudilo a nabilo čerstvou energií. Zároveň nás zklidnilo, uvolnilo a ujistilo, že vše se děje, jak má. I nebe nám to svými barvami potvrdilo :-)

S láskou a radostí se na shledanou těší Dan, Jana a Věrka

zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 235/31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

09. 07 | Sobota | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění pro dajánovské štamgasty, vytrvalce, oblíbence, přátele a kamarády :-)   9. -...
17. 08 | Středa | 16:00
Prožitkový muzikoterapeutický workshop "pro začátečníky" 17. - 21. 8. 2022, Zvukové lázně Dajána - Roztěž       LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ Milí...
26. 09 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku...
10. 10 | Pondělí | 18:00
Místo konání: studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2 Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana Čadovi představí prastaré etnické,...
14. 10 | Pátek | 10:00
Víkendový prožitkový seminář s praktickou výukou Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů....

Přátelé