Letní hudební dovolená 2019 "pokročilci"

HUDOPO 2019 (Letní hudební dovolená)

aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé

čili Muzikoterapeutické soustředění

 

14. - 18. 8. 2019, centrum Černívsko

Hudební pobyt pro všechny, kdo už s námi absolvovali víkendový seminář Léčivé tóny či nějakou dřívější Hudební dovolenou, bylo jim s námi dobře a chtějí si prohloubit zkušenosti s léčivými nástroji, zpěvem, rytmem a hudebními meditacemi.

Milí přátelé, opět jsme pro vás letos připravili tradiční LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU - pětidenní pobyt pro „pokročilé“. LeHuDo bude opět plná léčivých tónů, rytmů, vibrací, pohody a zábavy. Těšíme se, že zase potkáme „staré známé“ a že si spolu užijeme krásné chvíle.

Udělejte si na sebe čas a dopřejte si něco opravdu výjimečného.  Užijte si s námi úplně jinou dovolenou. 

Co budeme dělat?

Budeme pokračovat v tom, co jsme dělali minule, budeme více a déle zpívat, hlouběji a efektivněji meditovat, více společně hrát a jamovat, budeme se opět nořit do zvuků a vibrací, cvičit, zdravě jíst, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Necháme působit hudbu na naše těla i mysl, propojíme se v rytmických cvičeních a při společném hraní a zpěvu. Budeme mít i dost času sami pro sebe, na procházky, odpočinek, relaxaci a sport. A taky uděláme prostor pro Vás, s čím přijedete, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními.

Bude to kombinace pasivního i aktivního odpočinku, hlubokých prožitků, zkoumání a vnímání. Propojíme se se zvukem, sami se sebou, s ostatními navzájem, s okolní přírodou a s celým vesmírem...

5ti denní pobyt zahrnuje

 • Workshop s různými etnickými, obřadními a muzikoterapeutickými hudebními nástroji. Představíme Vám další nástroje, nové techniky a cvičení.
 • Dechová cvičení, zpívání do čaker, zpěv manter a alikvótních tónů
 • Orgánová sestava Makko-ho 
 • V případě pěkného počasí budeme trávit hodně času v přírodě, k dispozici je prostorná společenská místnost
 • Bubenický workshop na africké djmebe se skvělou Věrkou Cestrovou
 • Ubytování ve vícelůžkových pokojích 
 • Plná vegetariánská penze, připravovaná tou nejlepší kuchařkou, kterou si umíte představit. Petra „Rawstlinka“ Slabá (sbírá pochvaly a uznání z nejprestižnějších seminářů po celé republice). Těšte se! :-)

Místo konání

Našli jsme kouzelné místo uprostřed překrásné přírody – zrekonstruovaný mlýn nedaleko Blatné, v kouzelné krajině jižních Čech, plné luk, lesů a rybníků, asi 90 km jihozápadně od Prahy.

Centrum Černívsko je klidné místo nezasažené frenetickým civilizačním stresem a stranou turistického ruchu je jako stvořené pro naše setkání.

Na pozemku centra, a tedy v jeho bezprostřední blízkosti, se nachází rybník a pod jeho hrází je šamanský kamenný kruh. Nad centrem se tyčí vrch se zbytky starobylého hradu Křikava.

S sebou budete potřebovat deku, meditační či jiný polštářek, ručník, přezůvky, uzavíratelnou lahev na vodu, oblíbený hudební nástroj (pokud nějaký máte).

Strava

Tu nejdokonalejší, nejchutnější a nejzdravější vegetariánskou stravu nám bude opět s láskou připravovat Petra Slabá – Rawstlinka! Takže se máme na co těšit :-)

Co s sebou

S sebou budete potřebovat deku, meditační či jiný polštářek, osušku, přezůvky, oblíbený hudební nástroj (pokud nějaký máte). - ještě doupřesníme

Přihláška

Upozorňujeme, že kapacita semináře je opět omezená, tak s přihlášením moc neotálejte :-)

Kontakt pro dotazy a připomínky: mail: dancada@email.cz nebo mobil: 608 820 930

 

Přihláška na Letní hudební dovolenou - "pokročilci"

Cena

8200 Kč
10% SLEVA PRO DVOJICE - 7380 Kč/osobu (přihlašte se ve dvojicích a získejte slevu 10% pro každého)  ;-)

Cena zahrnuje 5ti denní workshop, ubytování 4 noci ve tří a čtyřlůžkových pokojích (s postelemi u sebe), povlečení a plná vegetariánská penze.

Zapůjčení djembe na bubenický workshop + 200 Kč.

Zálohu 2000 Kč zašlete na účet 2100975007/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo svého telefonu.

Podrobnější informace dostanete mailem těsně před akcí, začínáme ve středu 14.8. v 18 hod. večeří a končíme v neděli 18.8. přibližně kolem 14 hod.

Dopravu z Prahy (i odjinud) můžete řešit spolujízdou. Adresa je Černívsko 1, 388 01 Uzeničky (okr. Strakonice). Vy, kdo máte místo v autě i Vy, kdo se chcete svézt, piště do události na facebooku a nebo na info@dajanapraha.cz. Parkování je hned vedle centra. Kdo chcete jet autobusem, tak přímý spoj jede z Prahy do Březnice. Z Bžeznice Vás můžeme dovézt autem (je to asi 15 km), ale je potřeba se na tom dopředu domluvit.

Co si odvezu

 • Další užitečné rady, návody a zkušenosti, jak se zklidňovat, harmonizovat a léčit zpěvem, rytmem a hudbou 
 • Kupu krásných zážitků, dojmů a pocitů z hlubokých meditací, společného hraní a zpívání, tance, procházek, sdílení...
 • Setkání se starými známými i mnoho nových, podobně naladěných přátel a kamarádů 
 • Radost, pohodu, vnitřní klid a uvolnění

Časový harmonogram:

14.8. od 15:00 do 18:00 možnost ubytování a registrace; v 18:00 společná večeře a od 19:00 úvodní workshop
15.8. - 17.8. od 9:30 do 18:00 hod. workshop, po večeři volný program (individuální či společná zábava, procházky, sport, oheň, zpěv, tanec, jamování atd.)
18.8. od 9:30 do 13: hod. Workshop, potom oběd a odjezd

Na shledanou se těší průvodci workshopem Dan a Jana Čadovi a Věrka Cestrová

Video: Hudební dovolená

Doporučená cena: 
8200 Kč
10% SLEVA PRO DVOJICE - 7380 Kč/osobu
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Reference: 

DĚKUJI!!! Jana

Milý Dane, milá Jani, tisíceré díky za úžasný seminář Léčivé tóny! Jsem šťastná, že jsem vás potkala a mohla s vámi strávit 3 dny plné relaxace a léčivých tónů! Hodnota vašeho daru se nedá vyčíslit! Přišla jsem vyčerpaná, bez energie s bolavými hlasivkami, nemohla jsem mluvit. Po 3 dnech vašeho opečovávání, lásky a moudrosti se mi nechtělo odejít. Vyšla jsem do života se zdravými hlasivkami, plná energie a odhodlání žít svůj život, vrátit se k hudbě a pečovat o své tělo i duši. 

V úctě a s láskou Jarka

Milá Jano, milý Dane, děkuji za možnost pobytu v Zeleném mlýně na Vašem semináři. Do dnešního dne jsem plná všeho, co jsem tam prožila, zažila, čerpám.z toho energii a zpřízněným duším vyprávím o bubnech, "australské rouře", deštném sloupu ... a samozřejmě o LEHÁTKU. Nesmím zapomenout ani na cvičení Makko-ho, kterému se každé ráno oddávám. Je to balzám na duši, celý den má tak dobrý začátek. Mějte se moc fajn.

Dáša Volná

Ahoj Jano a Dane! Konečně se ozývám se svým ohlasem na Váš seminář Léčivé tóny, který však s odstupem času nebude již tak vyčerpávající. Ovšem celý seminář byl pro mne velkým darem. Nic jsem neočekávala, předem nezjišťovala s tím, že se nechám překvapit a to se Vám moc povedlo. Jak se skladbou celého semináře, tak s jeho hosty - Vlastou Markem i Migelem, kterého mám jako svého syna. Po semináři Léčivé tóny mi ještě 3 dny rezonovaly všechny buňky v těle rozezvučené zvuky všemožných hudebních nástrojů, které vlastníte. Největším zážitkem a současně vnitřím prožitkem pro mne však byla závěrečná meditace, ve které jsem se zaposlouchala velmi intenzivně do všech zvuků a jejich vnímání mě uvedlo do hluboké meditace, během které mi prošly vědomím celé dějiny lidstva. Vlastně to začalo vznikem světa. Teď s odstupem času již nedovedu vyprávět celý příběh, ale každý nový zvuk mi navodil další obraz - např. hlas zvonků příchod křesťanství atd. a tak mě postupně Vaše hraní  a zvuky jednotlivých nástrojů vedly od vzniku života na Zemi celými dějinami až do současnosti, kdy jsem se nakonec spojila sama se sebou a následně s celým Vesmírem..... Prostě slovy nevyjádřitelný silný prožitek. Proto mi ještě pár dní vibrovaly všechny bunky v těle. Kudy chodím, doporučuji zažít atmosféru ve Vašem centru s prožitky, které nabízíte. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji za tu zkušenost. Mějte se moc hezky. Prostě jak nejlépe dovedete a ať se daří!!!  

Moc děkuji Veronika

Ahoj Dane a Jani. Seminář Léčivé tóny se mi moc líbil. Byl plný zvuků, které naše těla i duše potřebují slyšet a zejména meditace jsem hltala plnými doušky. Největší zážitek byl pro mě ležet na rezonančním lehátku a nechat příjemně provibrovat celé tělo. Po absolvování víkendu jsem měla pocit, jakoby mi všechny ty zvuky učesaly energie v těle a celou mě zharmonizovaly. Po týdnu v práci už bohužel velká část této energie vyprchala, ale je to alespoň důvod zase někdy k Vám zavítat! :-).

S láskou, Mája

Milý Dane a Jani, chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný seminář léčivých tónů, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Velký dík také za zpívání manter. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.

Kalendář akcí

22. 02 | Sobota | 10:00
Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Může nás harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Ukážeme si, jak využívat...
28. 02 | Pátek | 19:00
SLEDUJTE PEČLIVĚ MÍSTA KONÁNÍ: 28. 02 | Pátek | 19:00 - 21:00 - Studio K3, Karlovo nám.3, Praha 25. 03 | Středa | 19:00 - 21:00 - Dajána Praha 24. 04...
29. 02 | Sobota | 10:00
Víkendový prožitkový seminář s praktickou výukou 29.2. - 1.3. 2020 Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních...
04. 03 | Středa | 19:00
MUDr. Jan Vojáček (Lékař, který u klasické medicíny dlouho nevydržel. Nesouhlasil s jejím přístupem k člověku jako ke stroji, který lze jednoduše...
12. 03 | Čtvrtek | 19:00
Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy...

Přátelé