Pozvánka na Letní hudební dovolenou - SLEVA 40% na ubytování

Milí přátelé, jaro teprve začalo, ale mnozí si už plánují program na léto. Pokud tak činíte i Vy, nezapomeňte na LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU s Dajánou! Dopřejte si něco opravdu výjimečného a užijte si s námi 5 dnů plných léčivých tónů, rytmů, zpěvu, pohody a bubnování. 

Již po šesté jsme pro Vás připravili letní „Zvukové lázně“ a těšíme se, že si je letos užijeme opět v Jizerských horách společně s Vámi. Ubytováni budeme na dvoulůžkových pokojích se skvělou vegetariánskou plnou penzí v luxusním hotelu Amantis, uprostřed krásných a čistých lesů. Hodně času budeme trávit venku, ale máme připravenou i útulnou společenskou místnost a k dispozici bude wellness studio s párou, saunou a vířivkou.

Přihlaste se včas a získejte ubytování s plnou penzí a wellness se slevou 40%!

 

Pokud chcete zažít něco nového, příjemného a zdraví prospěšného, pojeďte s námi do Jizerek. Nemusíte se bát, že nemáte hudební sluch nebo že neumíte zpívat. Z tohoto mýtu vás snadno a rychle vyvedeme. Stačí se jen odhodlat a nechat se unášet na vlnách zvuku. 

 

Jste-li unavení, uhonění a vyčerpaní, je pro Vás hudební dovolená tou pravou volbou. Máte příležitost si odpočinout, uvolnit se a několik dnů na nic nemyslet. A přitom na vlastní kůži poznat léčivé účinky muzikoterapeutických nástrojů a přirozeného zpěvu. 

Naučíte se hrát na tibetské mísy, šamanské bubny, didgeridoo, rezonanční lehátko, deštné sloupy, koncovky, sférické píšťaly, gongy, sundrumy a další nástroje. Ukážeme si, jak se dá zvukem a zpěvem harmonizovat tělo i mysl, jak čistit prostor a jak zbavovat stresu a napětí sebe i druhé. Naučíte se vnímat hudbu jinak. Budeme meditovat, relaxovat, zpívat mantry, cvičit, hrát si, zkoumat, hledat… a nacházet.

Účinky léčivých hudebních nástrojů můžete využít při relaxaci pro sebe i své blízké, při hraní s dětmi, ve školách a školkách, při výuce hudebního cítění, při masážích, různých terapiích, přednáškách apod.

Ať už děláte cokoli, po naší hudební dovolené se budete cítit jako znovuzrození a plní chuti do dalšího života.

 

Letos jsme pro Vás připravili tři termíny: 30.6. - 2.7. třídenní seminář Léčivé tóny (Malá hudební dovolená), 5.7. - 9.7. pětidenní Letní hudební dovolenou, 12.7. - 16.7. pětidenní Hudební dovolenou pro pokročilé, kteří s námi už absolvovali nějaký kurz či seminář.
 

Během uplynulých let si s námi na dovolených a seminářích užili maminky v domácnosti, učitelé, zdravotní sestry, úředníci, manažeři, právníci, řemeslníci i obchodníci. Každý si odnesl to, co právě potřeboval. Pro inspiraci si můžete přečíst některé postřehy účastníků proběhlých akcí a podívat se do fotogalerie z loňské dovolené.

Luxusní ubytování v hotelu Amantis**** s plnou penzí + wellness zdarma ! 

 

 

 

 

Součástí hudební dovolené bude i bubenický workshop (Letní hudební dovolená a Hudební dovolená pro pokročilé), rytmická cvičení, zpívání manter, uvolňovací cvičení, ukázky různých masérských technik a terapií, cvičení orgánové sestavy Makko-ho a mnoho dalšího.
 
Jako BONUS si domů odvezete vlastní CVIČNÉ DIDGERIDOO a DALŠÍ HUDEBNÍ DÁRKY :-)  (platí pro dovolenou v termínu 5.-9.7.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro nedočkavé (či pokud nemáte v první polovině července čas) nabízíme květnový seminář Léčivé tóny 13. - 14. května 2017 v Praze a pár dalších akcí v Dajáně:

Milí přátelé, mějte krásné jarní dny (i noci), buďte zdraví a šťastní a mějte se rádi :-)
Těšíme se s Vámi na shledanou. 

S láskou Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Doudlebská 4, Praha 4 – Pankrác

 

 

Kalendář akcí

23. 01 | Středa | 19:00
Od 1.4. nás najdete na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám...
26. 01 | Sobota | 09:30
Celodenní seminář rodinných konstelací během kterého je možné si nechat postavit konstelaci nejen na téma vztahů, ale i třeba na zdravotní symptomy,...
27. 01 | Neděle | 18:00
PROŽITKOVÁ KVANTOVÁ MEDITACE s Pavlem Vondráškem a Danem Čadou Téma: Tvoření nových začátků 27. 1. 2019 - Místo konání: Základní škola Bílá - Bílá...
06. 02 | Středa | 18:00
Zpívající tibetské mísy jsou nástroje s dlouhou tradicí. Zvuky a vibrace, které vydávají  mísy při hraní, mají blahodárné účinky při harmonizaci těla...
13. 02 | Středa | 19:00
Od 1.4. nás najdete na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a...

Přátelé