Poslední 3 místa na LeHuDo... a video Pjéra la Šé´ze

Milí přátelé, těsně před Slunovratem Vám s radostí oznamujeme, že obě naše LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÉ jsou již téměř plné a moc nás těší, že je o muzikoterapii takový zájem. Na začátečnících (4.-8.7.) nám zbývají tři volná místa a na pokročilých (11.-15.7.) dvě, takže máte poslední šanci se ještě přihlásit a užít si to s námi!

Od 4. do 8. července seznámíme “začátečníky” se základy celostní muzikoterapie, tudíž nemusíte mít vůbec žádné zkušenosti s hudbou ani hudební sluch. Naučíme Vás hrát na tibetské mísy, didgeridoo, šamanské bubny, rezonanční lehátko, sundrumy, dešťové sloupy a další nástroje. Budeme meditovat, zpívat mantry, bubnovat na djembe, hrát (si), cvičit, zdravě jíst, odpočívat, radovat se… a vnímat hudbu jinak než je běžné.

Od 11. do 15. července se s absolventy minulých seminářů ponoříme hlouběji do léčivých tónů a vibrací, budeme více meditovat a déle zpívat, společně hrát a jamovat, bubnovat, cvičit, tančit, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Dopřejeme si i čas pro sebe, na procházky, odpočinek, relaxaci a sport. Bude prostor i pro Vás, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními. 

Oba pobyty proběhnou v krásném prostředí Lázní Roztěž u Kutné Hory. Ubytování je zajištěno v příjemných vícelůžkových pokojích, stravu (plnou penzi) budou s láskou připravovat  nejlepší specialistky na zdravou výživu (Rostlinka a Meeta) a klidné meditace můžete doplňovat sportovními aktivitami (kuželky, kulečník, volejbal, nohejbal, fotbal, tenis apod.) a můžete si na vlastní kůži vyzkoušet (a propojit mozkové hemisféry) na báječném HEMICYKLU :-)

Letní program v Dajáně bude tradičně volnější, protože je čas cestování a pobývání v přírodě. Přesto zde občas budeme, takže se můžete objednat na individuální terapii, masáž nebo zvukovou lázeň. A samozřejmě budou i Hudebně-meditační večery a zpívání manter. 

4.-8.7. Letní Hudební Dovolená - začátečníci 
11.-15.7. Letní Hudební Dovolená - pokročilí 
25.7. Relaxační zvuková lázeň
26.7. Zpívání manter
2.8. Peia - koncert
3.8. Peia - workshop
22.8. Hudebně-meditační večer
23.8. Zpívání manter

Je nám ctí podpořit koncert 2.8. a workshop 3.8. úžasné zpěvačky a muzikantky Peii. Poslechněte si její čistý a znělý hlas, který Vám okamžitě učaruje. Kromě samostatných koncertů spolupracuje například i s Rising Appalachia! Využijte early bird vstupenek v předprodeji!! U koncertu bylo změněno místo - přijďte do Divadla Dobešky !!

Na závěr Vám přinášíme videozáznam z poslední přednášky Pjéra la Šé´ze, která se uskutečnila v divadle Za plotem v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Tématem byla otázka, jestli nás současná doba vede k zešílení nebo k zesílení. Podívejte se, jak to vidí Pjér. Další přednáška bude 18.10. a pokud máte tip na zajímavé téma nebo pěkné místo (alespoň s 300 místy), dejte nám vědět na mail dancada@email.cz. Díky! 

Přátelé, mějte se nádherně, oslavte Slunovrat a užijte si léto. 
Těšíme se brzy na shledanou :-)
V lásce Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

04. 09 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...
21. 09 | Sobota | 10:00
Ve dnech 21. - 22. 9. 2019 nás můžete potkat na festivalu Evolution. Podrobnosti připravujeme... Těšíme se na vás ;o)
25. 09 | Středa | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá komorní prostředí...
26. 09 | Čtvrtek | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
09. 10 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...

Přátelé