Pjér la Šé´z v Bohnicích

Milí přátelé,

život každého z nás staví před nejrůznější výzvy. Pokud je tvořivým způsobem integrujeme, postupujeme dále a jsme zesílení. Pokud ne, může to vést až k zešílení. Je opravdu možné, že na výsledku těchto procesů má tak značný podíl něco tak zdánlivě bezvýznamného, jako je pouhý háček? Doba je složitá a je na nás, jak se s ní vypořádáme. Vede nás současná doba k zesílení nebo k zešílení? Odpovědi nejen na tuto otázku uslyšíme na přednášce Pjéra la Šé´ze v pondělí 4.6.2018, tentokrát ve výjimečném prostředí Divadla Za plotem v psychiatrické léčebně v Bohnicích. 

POSLEDNÍ VOLNÉ VSTUPENKY

Jak se dostanete na přednášku? Nejbližší zastávka MHD je Staré Bohnice (bus 102) a boční vchod do areálu je na adrese Ústavní 5. Auto můžete zaparkovat v ulici Ústavní nebo za poplatek přímo v areálu. 

Ve středu 30.5. si udělejte čas na sebe a přijďte si do Dajány zazpívat mantry. Když bude hezky, budeme zpívat venku (až se bude Vítkov zelenat). Vemte si něco pod zadek, ať se Vám dobře sedí. Kdo jste nezažil, přijďte se přesvědčit, že i Vy umíte zpívat!  

Ve středu 6.6. Vás zveme do divadla Hybernia na koncert dua MIRABAI CEIBA. Jejich koncerty jsou nevšedním hudebním zážitkem a zároveň i hlubokým lidským setkáním. Při objednání vstupenek uveďte heslo DAJÁNA a dostanete slevu 10%. 

V úterý 12.6. vás Dan a Jana provedou Hudebně-meditačním večerem. Vychutnejte si harmonii, klid a uvolnění při zvucích léčivých tónů a vibrací. Nechte se rozpustit ve zvukové lázni.

V sobotu 16.6. přijďte na náměstí Míru podpořit skvělou akci Ticho pro mír. Česká transpersonální společnost navázala na iniciativu belgické neziskové organizace silenceforpeace a přenesla tuto myšlenku do Prahy.  

V pondělí 18.6. proběhne v Hobby centru Slunovratová kvantová meditace s Janou, Danem a Pavlem Vondráškem. Čeká Vás další silný zážitek hluboké řízené meditace s doprovodem muzikoterapeutických nástrojů. Nenechte si ujít, další bude až na podzim! 

Na závěr krátká připomínka, že na oba termíny LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÉ zbývají poslední volná místa se slevou 10%. Pro  začátečníky je termín od 4. do 8. července a pro pokročilé od 11. do 15. července. Oba pobyty proběhnou v krásném prostředí Lázní Roztěž u Kutné Hory a přihlášky a všechny informace najdete na webu.

Přátelé, opatrujte se, mějte se rádi a brzy na shledanou :-)

V lásce Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

24. 10 | Středa | 19:00
Od 1.4. nás najdete na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám...
25. 10 | Čtvrtek | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Termín 19.9. je PLNÝ  Termín 25.10. je PLNÝ Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-...
27. 10 | Sobota | 09:30
Celodenní seminář rodinných konstelací během kterého je možné si nechat postavit konstelaci nejen na téma vztahů, ale i třeba na zdravotní symptomy,...
28. 10 | Neděle | 12:00
Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Může nás harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Ukážeme si, jak využívat...
04. 11 | Neděle | 18:00
PROŽITKOVÁ KVANTOVÁ MEDITACE s Pavlem Vondráškem a Danem Čadou Téma: LÉČENÍ TĚLA A DUŠE 4. 11. 2018 - Místo konání: TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4...

Přátelé