Dajána na festivale Evolution

Milí přátelé, je tu první jarní den a svátek rovnodennosti jsme oslavili stěhováním Dajány z Pankráce na Žižkov. Vše proběhlo hladce a děkujeme všem zúčastněným, kteří nám v sobotu po Ondrově noční meditaci pomohli s přesunem.

Abychom se nenudili, balíme právě nástroje na Festival Evolution, kde máme každoročně stánek. I letos nás najdete v levém křídle holešovického průmyslového paláce pod označením LK20. Můžete si zde vyzkoušet naše "zázračné" rezonanční lehátko, sundrumy, dešťové sloupy, didgeridoo, šamanské bubny, zvonkohry koshi a další neobvyklé nástroje. S nimi můžete relaxovat, meditovat, harmonizovat, masírovat, léčit, koncertovat a dostávat se do změněných stavů vědomí. Na některé z nich chystáme festivalovou slevu! Pro odvážné s sebou vezmeme i hemisférový bicykl :-)

V rámci nabitého programu festivalu Evolution můžete v pátek v 15 hod. v sále S5 navštívit naši přednášku "Léčivé tóny - cesta k harmonii". Představíme Vám zde "nástroje vnitřní transformace" a seznámíme Vás s principy muzikoterapie - léčení zvukem. Můžete zde využít i festivalové slevy na dárkové poukazy, jarní semináře a letní workshopy. Na nich si užijete hudební relaxace, meditace, léčení zvukem, zpěv, tanec, zdravé jídlo, radost a zábavu.

 

 

Pro velký zájem přesouváme víkendový prožitkový seminář LÉČIVÉ TÓNY 7. - 8. dubna z Dajány do krásného sálu Hobby Centra na Pankráci.

Využijte poslední volná místa a přihlaste se včas. Společně přivítáme jaro hudebními meditacemi, zpěvem a aktivním odpočinkem. 

Rozpustíme zimní únavu, napětí a stres tvořivou hravostí, radostí, zklidněním a pohodou. 

Seznámíme se s mnoha zajímavými léčivými nástroji a naučíme se na ně hrát.

Inspirací Vám může být naše fotogalerie a reference nebo videa na youtube kanále.

 

 

Nejbližší termíny akcí v “nové Dajáně” na Žižkově (Koněvova 31) najdete zde nebo na webu www.dajanapraha.cz:

4.4. Zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
7.-8.4. Workshop Léčivé tóny (Hobby Centrum)
18.4. Didgeridoo a gongy - Ondra Smeykal
19.4. Hudebně-meditační večer - Dan a Jana Čadovi
27.4. Kvantová meditace s Pavlem Vondráškem (Hobby Centrum)
2.5. Zpívání manter- Dan a Jana Čadovi
3.5. Hudebně-meditační večer - Dan a Jana Čadovi
Jisté jsou už také termíny a místo LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÉ. Začátečníci mají workshop od 4. do 8. července a pokročilí o týden později, od 11. do 15. července. Oba pobyty proběhnou v krásném prostředí Lázní Roztěž u Kutné Hory. Přihlášky a všechny informace připravíme již brzy na našem webu.
Zatím posíláme malou video upoutávku.

Přátelé, přejeme Vám krásné, čerstvé a radostné jaro a těšíme se brzy na shledanou :-)

V lásce Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

04. 09 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...
21. 09 | Sobota | 10:00
Ve dnech 21. - 22. 9. 2019 nás můžete potkat na festivalu Evolution. Podrobnosti připravujeme... Těšíme se na vás ;o)
25. 09 | Středa | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá komorní prostředí...
26. 09 | Čtvrtek | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
09. 10 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...

Přátelé